•  

Tak się spytam, w niektórych miastach w sylwestra rezygnuje się z petard i część ma zamiar na przyszły rok to zrobić. A co z światełkiem do nieba? Zwierzaczki się już nie boją? Tylko w sylwestra się boją?

•  

@Arean9: w tym roku podobno nie strzelali. to byl do tej pory też mój ulubiony argument...

•  

@Arean9 ignorancji uczą na konwencjach pis? Swiatelko bylo w tym roku laserowe, przynajmniej w tych miastach, w ktorych lasery byly na Sylwestra.

•  

@Arveit och, czy ja coś źle napisałem na WOŚP żeby mnie od PiSu wyzywać dzbanie?
      Co do pokazu laserowego nie pierdol bo że światełko było laserowe bo jebało petardami aż miło, chyba że lasery wybuchają. Na Sylwestra były lasery bo zwierzaczki się boją a na światełko jebudubut jebudubut, przynajmniej u mnie w mieście i pewnie nie było to jedyne miasto co odjebało taką kaszanę. Już bym wolał żeby tą kasę co przeznaczą na te śmieszne połączyły poszło na konto WOŚP albo od razu na dofinansowanie naszego szpitala powiatowego bo co jakiś czas w radiu, słychać ze któryś z oddziałów grozi zamknięciem bo brakuje lekarzy.
      I rada dla ciebie świat nie dzieli się na PiS i PO.

•  

@Arveit dzięki, twoja odpowiedź utwierdza mnie w przekonaniu, że jesteś dzbanem.

•  

@Arean9 mieszkasz w jakiejs dziurze gdzie odpalili petardy, a wypowiadasz sie za cala Polske. No to jest jednak wiekszy dzbanizm

•  

@Arveit gdzie ci kretynie pisałem o całej Polsce, nie wpychaj mi słów których nie napisałem, tak cię uczą na konwencjach dzbanów? Ale nadimpretacja widzę do perfekcji opanowana. Napisałem o "naszym szpitalu powiatowym" co sugeruje że mieszkam w mieście powiatowym, więc nie jest to pierwsza lepsza dziura. Czytaj ze zrozumieniem a jak nie potrafisz to poproś o zapisanie do szkoły w celu nabycia tej umiejętności.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement