•  

  A Isco dalej na lawce XDDD No to jest hit. Niech on lepiej odjedzie, a nie marnuje sie przy tym trenerze
  #mecz #realmadryt

  •  

   @adzioq: bo zamiast walczyć to robi z siebie ofiarę, czemu wam go żal, za Zidana potrafił walczyć z Jamesem i Balem a dziś nie potrafi?

   +: bletoja
  •  

   @adzioq: raczej marnuje swoje szanse. ew. moze krecic wiecej koleczek z pilką w polu karnym

   +: Bibub
  •  

   @adzioq: Bo Isco jest bezużyteczny.

   +: bletoja
  •  

   @krissq2502: Bo to gość, który z obecnej kadry Realu miał zawsze najciężej. Nikt nie miał tak ciężkiej rywalizacji o pierwszy skład jak on i w każdym innym klubie gość grałby co mecz w pierwszym składzie.

  •  

   @krissq2502: Ale skąd wiadomo, że robi z siebie ofiarę?
   Bo Valdano tak powiedział?

   Sam Isco wypowiadał się kilka dni temu, że nie myśli o odejściu i chce zostać tu jak najdłużej.

   Jak ma wrócić do formy skoro gra jakieś ogony?

   Chodzi o to, że jak już wchodzi na boisko to nie biega jak wściekły pitbull?

  •  

   @Mathas: Dokładnie i dzięki tej walce zawsze go szanowałem, wygrał z Jamesem, wygrał z Balem, a teraz poddaje się i robi z siebie ofiarę zamiast pokazać pazur. Dlatego nie rozumie dlaczego go bronicie w tej sytuacji.

  •  

   @Beeercik:

   Ale skąd wiadomo, że robi z siebie ofiarę?

   Przecież to widać w jego zachowaniu, w meczu i podczas rozgrzewek. Ma wyrąbane.

   Jak ma wrócić do formy skoro gra jakieś ogony?

   Chodzi o to, że jak już wchodzi na boisko to nie biega jak wściekły pitbull?

   Za Zidana też tak było a potrafił pokazać na co go stać, teraz rzuca ręcznik. Nie wymagam od niego by biegał jak pitbull ale jeżeli po 15 min na boisku wyprzedza go gość grający cały mecz to coś jest nie tak.

   +: bletoja
  •  

   @krissq2502 Przepraszam, ale jeśli dopiero co przybyły dzieciak, który nie odbył nawet porządnych sesji treningowych w nowym klubie wchodzi ratować Real przed kompromitacją a Isco siedzi na ławie to powinien splunąć na ten klub i wypierdalać stamtąd jak najdalej. Prawda jest taka, że tylko w Realu jest on wiecznie krytykowany i niedoceniany.

   +: bletoja
  •  

   @Mathas:

   >ale jeśli dopiero co przybyły dzieciak, który nie odbył nawet porządnych sesji treningowych w nowym klubie wchodzi ratować Real przed kompromitacją a Isco siedzi na ławie

   to tym bardziej uwłacza to Isco a nie Solariemu.

  •  

   @krissq2502 Nie, właśnie Solariego. Nie chce mi się kłócić, skoro u Lopetegiego typ gra każdy mecz, a praktycznie w momencie przyjścia Solariego przestaje zupełnie grać to nie jest to wina piłkarza.

  •  

   @Mathas: Ale kto mówi o kłótni? Ja po prostu dyskutuję, lubię Isco ale nie podoba mi się jego postawa. U Lope grał, dostał wyrostek, i Lope go za wcześnie chciał włączyć do gry, i teraz wygląda jak wygląda. A dodatkowo u Lope grał też temu że był jego ulubieńcem i w jakiej formie by nie był, grał by.

   U Solariego dzisiaj wyszli wszyscy którzy są w formie, nawet Kroos i Marcelo zostali na ławce. Zmiany to już kwestia sporna, jeżeli remisujesz 1:1 to nie potrzebujesz kontroli nad meczem i posiadania tylko ataku. Więc wprowadzanie Isco jeżeli masz ofensywniejszego Brahima mija się z celem tym bardziej jeżeli nie ma Benzemy i został sam Vini.

   Isco musi pokazać pazur i swoje umiejętności bo szanse dostanie, jestem tego pewien. Jeżeli robi to co mówi i chce zostać, tak jak deklarował to niech nie strzela fochów tylko bierze się za pracę, tyle.

   +: Gaiko