Wpis z mikrobloga

Tak czytam czasami posty pod #neuropa czy #4konserwy i zawsze mnie bierzę zaduma, ale dzisiaj te komentarze o tym ataku jednej i drugiej strony barykady przelały czarę goryczy i dochodzę do jednego wniosku.. Gardzę wami, gardzę wami wszystkimi po obydwu stronach, #!$%@? ludzie ze skłonnościami do skrajności. Wszedzie sobie wzajemnie wpychacie politykę do gardeł, zamiast rozmawiać na argumenty na poziomie to zawsze robicie #!$%@? zoo, obrzucacie się wzajemnie gównem, robicie jakieś durne obrazki o wierze, opcji politycznej, brainlety i inne pierdoły albo zwyczajnie wytykacie jakiś błąd ortograficzny i do maksimum to wyciągacie "ODDAJ PIENIĄDZE ZA EDUKACJE #!$%@?" #!$%@?, że gość może mieć racje, ale co to? Chyba widzę błąd ortograficzny! "Nie będę dyskutował z osobą ktora pisze ktury" ZAORANE!!!!! i idzie taki kretyn zwalić sobie do swojego ego myśląć, że jest nieomylny. Zawsze te skrajne #!$%@? biorą udział w dyskusji z poziomu autorytetu, a z osobą która ma takie nastawienie ciężko jest dyskutować na cokolwiek. Tysiące ludzi myślących tak samo, że mają jakiś jedyny prawdziwy przepis na życie i swoje przekonania uważają za sposób do naśladowania. Najlepsze w tym jest uważanie, że posiadają genialne otwarte umysły a jednocześnie absolutnie do ich głów nie wchodzi możliwość, że ktoś może myśleć inaczej. A co do samej akcji która się wydarzyła na #wosp2019 to życzę powrotu do zdrowia, skazanemu sprawiedliwego osądu, a wam by się jad skończył kiedyś, bo ja swój wylałem tutaj. #oswiadczenie
  • 8
@KoszernyChomik: człowieku ale nie uogólniaj tak, co? Rozumiem niesmak i emocje, tez mi się to nie podoba, ale takie uogólnianie jest bez sensu.
Ludzie apolityczni też #!$%@?ą, nawet na tematy polityczne i nie potrzebują do tego sprecyzowanych poglądów. A takich nikt nie uogólnia.

Poza tym to ze wszystkim się z Tobą zgadzam.