Wpis z mikrobloga

Obawiam się , że to nie ostatnia próba zabójstwa jakiejś szychy. Jakiś kolejny psychol ogląda sobie to w TV. I widzi jak jego intelektualny rówieśnik bierze nóż i #!$%@? prezydenta" tak o" na oczach tysięcy widzów i milionów telewidzów. I dochodzi do wniosku "że można" i "tak po prostu". Wejść sobie na scenę, zrobić krzywdę, przez 30 sekund chodzić nietknięty I na koniec wygłosić manifest. Przecież to dla innego psychola wyglądało jak film promocyjny. #wosp #gdansk #wosp2019
  • 13
"że można" i "tak po prostu". Wejść sobie na scenę, zrobić krzywdę, przez 30 sekund chodzić nietknięty I na koniec wygłosić manifest. Przecież to dla innego psychola wyglądało jak film promocyjny


@bajerka: no właśnie i to jest najlepsze. Przecież jakby to byli jacyś przeszkoleni opłaceni zamachowcy z bronią palną coś w stylu tego co było na zachodzie, to szczerze nie wyobrażam sobie tego.

Myślę, że to dopiero początek niestety. Ludzie zaczynają
@bajerka: Psychol to #!$%@?, oni zazwyczaj maja wąty do konkretnej osoby, ale terrorysci takze ogladaja TV, i co sobie pomysli taki ahmed jak zobaczy relacje z tej imprezy?

"O #!$%@?, kilka bombek, jakis AK47, noz i zapamietaja mnie na dlugie lata jak wybije 500-1000 niewiernych" zanim ktokolwiek sie zjawi aby go powstrzymac to sie nastrzela jak do kaczek, bo u nas spelnia sie ustawe, czyli za ochrone robia najczesciej kaleki mentalne/zyciowe/zdrowotne
@C_H_M_I_E_L_U: @bajerka: @restecp:
ile ja już razy słyszałem to "nie dzielmy", "bądźmy razem" itp.

podsumujmy:
- śmierć papieża
- katastrofa smoleńska
- zabójstwo w biurze posła PiS

teraz mamy kolejną sytuację i pewnie nie ostatnią

ogólnie gość walnięty psychicznie, więc nie bardzo widzę związek z syt. polityczną, ale zastanówcie się sami, kto najbardziej szczuje i to za pomocą np. mediów publicznych - chociażby ostatni filmik z HGW i Owsiakiem
@bajerka: To niestety to jest faktycznie istniejące zjawisko, że taka zbrodnia potrafi zainspirować kolejnych psycholi. A im bardziej media będą to roztrząsać, rozwodzić się nad motywami nożownika, może nawet robić z niego jakiegoś antybohatera - tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś też zapragnie takiej sławy.