Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To zabrzmi jak najtańsza zarzutka, ale okazuje się, że życie pisze najbardziej banalne scenariusze. Jest mi wstyd się przyznać nawet przed sobą i sformułować te myśli jasnymi słowami.

Po 10 latach związku (mój pierwszy i jedyny facet) robi się trochę nudno i zaczęłam mieć ochotę na trójkąt z moim niebieskim i jego kolegą, któremu ewidentnie się podobam. Znam swojego faceta na tyle, że jestem pewna, że gdybym mu coś takiego zaproponowała, to poczułby się zdradzony. Chyba dlatego wstyd mi nawet o tym myśleć. Nie szukam porady ani sugestii, po prostu musiałam to z siebie wyrzucić, bo aż się we mnie kotłuje.

PS. możecie sobie darować teksty o zdradzie i podobnych ekscesach, bo tego na pewno nie zrobię. Chyba każdy ma jakieś fantazje, a moja mnie po prostu bardzo zaskoczyła.

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 22
@ksndr ma fantazje, owszem, lecz juz przeszla do analizy "Znam swojego faceta na tyle, że jestem pewna, że gdybym mu coś takiego zaproponowała, to poczułby się zdradzony" zdanie swiadczace o tym, jak bardzo kuszaca jest to fantazja, jak silna "musiałam to z siebie wyrzucić, bo aż się we mnie kotłuje". juz samo napisanie tego posta o tym swiadczy(o tym jak silna fantazja blabla) , ona wiedziala, ze bedzie chlodno potraktowana, swiadczy o
WiedźmińskaDziewczyna: Jeśli już chcesz przekonać niebieskiego do takiej zabawy to z kumplem raczej kiepski pomysł. Po prostu, jak to kumpel, zawsze jest w pobliżu, często się pewnie spotykacie, a trójkąt zmieni wszystko. Poza tym, jeśli będzie przyjemnie to będziesz chciała więcej, bo po jednym razie pojawi się niedosyt.
A Twój chłopak może nie chcieć tego z wielu powodów, od zwykłej przyzwoitości i braku chęci dzielenia się Tobą z innymi, co jest