Wpis z mikrobloga

Na co sieć Play przeznacza pieniądze zarobione ze sprzedaży usług telekomunikacyjnych:
- sponsoring festiwalu kąpania się w gównie
- reklamowanie się wśród gimbusów płacąc toksycznym, kłamliwym youtuberom pokroju Gimpera którzy dla beki wcześniej niszczyli komuś życie
- utrzymanie słabej infrastruktury

Na co sieć Play na pewno nie przeznacza pieniędzy:
- dobre relacje z obecnymi klientami i przyznawanie się do błędów (sam jestem jedną z ich ofiar)

Jeb** @play_polska

#oswiadczenie #play #takaprawda
  • 5
- utrzymanie słabej infrastruktury


@iamtehwin: Nie powiedziałbym. W środku dużego miasta, w niedzielę prędkość przesyłu na poziomie 20kbps i pingi ponad sekundę, to nie jest działający internet. O braku możliwości zalogowania do ich portalu klienta (mimo 2 wizyt w placówce i 3 rozmów z supportem telefonicznym) to nawet szkoda gadać.

Najgorsze jest to, że w innych sieciach, które testowałem było równie koszmarnie. ¯\_(ツ)_/¯
@play_polska Szkoda że jak już przyznaliscie się do błędu po wielu telefonach do Was, to na pytanie czy możecie mi oddać prawie 100 GB Internetu niewykorzystanego (który mi przepadł przez Wasz błąd, a nie mój), odpowiedzieliscie że nie. Nie chciało mi się bawić w sądy. Szkoda na Was czasu, przeniosłem się do Orange, a potem rodzinie doradzilem to samo. Szkoda ze wspieranie patologii jest dla Was ważniejsze niż klienci.