Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kolejny głupi, nieudany żart Strasburgera i inba w komentarzach xD. Ja rozumiem, że nie na miejscu jest nabijanie się z czyichś przywar (i to w dodatku na wizji), ale komentarze typu: "otyłość ma często podłoże psychiczne", albo "to jej wcale nie da kopa żeby się wziąć za siebie, prędzej zaje smutki przez niego będzie grubsza" mnie niesamowicie bawią xD. Potępianie kogoś za chamskie zachowanie to jedno, ale robienie z otyłości nieuleczalnej choroby i wielkiego nieszczęścia to już zupełnie co innego. Ja sam mam "brzuszek piwny" i w życiu się nie obrażam jak ktoś z niego się śmieje. Wiecie czemu? Bo mam go z własnej winy - sporo niezdrowego jedzenia, piwo i mało ruchu. Na dodatek znam co najmniej kilka sposobów by się go pozbyć - jeden z nich to liczenie kalorii i nieprzekraczanie dziennego ich limitu. Dzięki takiemu sposobowi mój 140-kilowy kuzyn w rok zrzucił 40kg, kumpel w niecały rok zrzucił 20kg, a i pewien czas moja różowa stosowała tą metodę, więc byłem świadkiem, że to działa. I najlepsze w tym sposobie jest to, że wcale nie trzeba przy tym ćwiczyć, więc w połączeniu ze sportem jeszcze szybciej można by się uporać z otyłością ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tak, więc obrońcy grubasów i grubasek nie pieprzcie bzdur i ich nie brońcie bo otyłość genetyczna to rzadkość, a ludzie są grubi, bo są leniwi i za dużo żreją. Koniec, kropka.
    #bekazgrubasow #rakcontent #bekazpodludzi #heheszki #familiada
    pokaż całość

odpowiedzi (88)

Jaki to był piękny system. Nie zapomnę

#windowsphone #android #ios

odpowiedzi (95)

• odpowiedzi (75)