Wpis z mikrobloga

@EvilToy: Nie, nie musi szczególnie gdy atakujący móiwł:

"Halo! Halo! Nazywam się Stefan (?), siedziałem niewinny w więzieniu, siedziałem niewinny w więzieniu, Platforma Obywatelska mnie w to władowała (?), dlatego właśnie zginął Adamowicz."

Nieee to nie mieszajmy do tego polityki - powodem była choroba psychiczna. Politycy nie mają z tym nic wspólnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zuen: Wiesz co bardziej tu pasuje zemsta za odsiedziany wyrok niż czysto polityczny motyw. Koleś uroił sobie, że to wina PO, że trafił do więzienia bo wtedy akurat rządzili.

Sam już nie wiem.
@EvilToy:
Gdybys był niesłusznie osadzony z winy partii i nie był po takiej sytuacji rozbity to chciałbys zemsty na ludziach za to odpowiedzialnych (pamietając o tym, że sądy mają w garści)?
Chiałbyś zeby ludzie poznali prawdę i motyw Twojego zachowania?

Gdybyś był politykiem i widział, że ktoś atakuje ludzi z Twojego kregu i mówi prawdę to co byś zrobił żeby ludzie nie wzieli tego co mówi na poważnie?

A teraz pomyśl
@zgnilapyra: Nie znam sprawy, a przede wszystkim nie znam kulis tej sprawy (i raczej nie chce znać) a Ty chyba nie przeczytałeś tego co napisałem w spoilerze. Wiem natomiast, że politycy nie są święci ( ͡° ͜ʖ ͡°) i chyba też się z tym zgodzisz.
@zgnilapyra: Z WOŚPem absolutnie tego też nie wiążę. Zastanwiające jest jednak to, że wyciagają na wierzch jego poglądy i przypisują choroby psychiczne a NIKT nie chce się odnieść do tego co ma wspólnego Platforma Obywatelska (w jaki sposób go wrobili)z jego wyrokiem - cisza, nikt tego nie rusza. Znając życie to się nie dowiem i tak.
@zgnilapyra: Wg mnie wydarzyło się to na WOŚPie z kilku powodów:
-impreza masowa - wielu ludzi dowie się na żywo tzw prawdy,
-ludzie są trzeźwi a nie jak na Sylwestrze (nie wiem też czy była wcześniej podana informacja nt tego czy prezydent będzie brał udział w Sylwestrze),
-nie było ochrony policji ze wzgledu na charakter imprezy.

I tylko dlatego bo sam napastik wg mnie nie miał nic do WOŚPu i Owsiaka