•  

Swoją drogą jestem zaskoczony, że Niemiecki jest taki "ogarnięty" w tych sprawach kont/komputerów i youtuba :D Zawsze wyglądał tak niepozornie, a teraz na tym podsłuchu wychodzi, że to hakier normalnie i wszystko ma zaplanowane i zabezpieczone xD
    Co prawda nie do końca czuję, że to co Fiodorczuk mówi to prawda (mi się wydaję, że oni mają dostęp do konta), no ale jeśli to prawda to Niemiecki to niezły cwaniaczek :D
    Sposób mówienia Marcina mi się wydaje troche podejrzany, to krzyczenie i zwalanie winnych na wszystkich na około, byle siebie pokazać w bardzo dobrym świetle. To mówienie jak to się poświęca dla niego, i że dzięki niemu ma kase (to takie typowe jak coś kręcisz, ale chcesz się i pokazać jaki z ciebie spaniały człowiek).
    Mam nadzieję, że Marcin ma szczere intencje, no ale jego sposób mówienia jest dla mnie podejrzany (tym bardziej jak już słyszę, że "powinieneś dać hasło dla Mateusza" + to pieprzenie ile youtuba zabiera). Jestem niemal pewny, że gdyby dostali dostęp do konta, potrącali by sobie z zarobków dużo więcej niż powinni :D

#kononowicz #suchodolski #patostreamy

•  

@FilmikizHumorkiem: ale w dobrym świetle? daj jakiś przykład gdy na coś zwala

sposób mówienia xDDD a jak tu reagować gdy taki niewdzięcznik próbuje cię opierdalać

•  

@FilmikizHumorkiem: Marcinek chce kasy. Po to z tym kolegą bawią się w te lajty. Jednak natinawesolo podniosło poprzeczkę wyżej, bo sponsorowali hotele, alko i żarcie i nawet jeszcze nie było rozmowy o kasie (te grille sponsorowane przed lajtami natinawesolo). Konon wie, że od niego wszystko zależy i ma wywalone na redaktorków.

•  

Jestem niemal pewny, że gdyby dostali dostęp do konta, potrącali by sobie z zarobków dużo więcej niż powinni :D

@FilmikizHumorkiem: No raczej nikt się tam z nich nie będzie w dobrego samarytanina robiącego pro knurico bono bawił :P

•  

@mavon: Niewdzięcznik? :-P Postaw się w roli Krzysia. Nie zna się na niczym co związane z komputerami, a wszyscy na około go oszukują bez przerwy ^^

•  

I tak powstają mity, że kolejni redaktorzy / Reżyser dymają biednego, szczerego i życzliwego pana Krzysia Misia na kasę. Który to już raz...

•  

@sw-walenty: Nie mówię, że dymają. Mówię, że nie czuje, że mają szczere intencje. Myślę, że planują na nim zarobić ale chcą to powoli rozwinąć (tak jak słychać, nabrać zaufania, otrzymać dostęp do konta itd.)

•  

@FilmikizHumorkiem: A kto kiedykolwiek miał do knura szczere intencje i do kogo szczere intencje miał knur? Czeczetkowicz / Czarniawski? Widzowie? Boguś? Wyborcy? Kulesza? Jeden Niemiecki sporo w niego władował i wyciągnął z dna, kiedy inni o nim zapomnieli / mieli go dość, a i tak spin z nim było wiele od 2015.

•  

@sw-walenty: No w tym problem, że nikt nie miał i każdy go dyma na kase. Ale Fiodorczuk to taki cwaniaczek według mnie i mnie po prostu denerwuje :-P Może robi ciekawe "dymy", no ale nie trawie jego sposobu bycia.

•  

@FilmikizHumorkiem: takie samo zdanie miał sponsor Paweł, tez go dymal?

•  

@FilmikizHumorkiem: po prostu Fiodor wpadł rozjuszony bo warchlak żyć mu nie dawał telefonami, poza tym w całym tym materiale był fragment o tym że jak dobrze zrozumiałem 00jor próbował zalogować się na warchlaka paypal. Ogółem po dzisiejszym to widać że domek drewniany stoi na fundamencie OBŁUDĄ zwanym. czekamy na kolejne zamieszki boże;)

•  

@FilmikizHumorkiem:
      Zgadzam się co do tego, że Fiodor wcale nie wypadł dobrze na nagraniu. Wcześniej określiłem to, że "nie wypadł źle". Konon tylko zapytał o zmianę nazwy kanału na "Ko non", a Fiodor rozkręcił aferę. Jednak nie wiemy, co było wcześniej, może jakieś nieciekawe rozmowy telefoniczne, a może to było bezpośrednio po aferze kebabowej. Naprawdę trudno jest tak zdalnie oceniać obcych ludzi. Dlatego, jak napisał @sw-walenty, nie posuwałbym się zwłaszcza do insynuacji nt. czyich zamiarów.

•  

@pozdrowienia_dla_pana_konopki: Chętnie zobacze jak to się rozwinie :D A czy twórca Kononowicz2020 to nie właśnie ten Mateusz? Ciekawiło mnie, że akurat Marcin i Mateusz pojawili się w tym samym czasie co Kononowicz2020.pl

•  

@FilmikizHumorkiem:
      Raczej nie, bo wizerunek oraz głos jednego i drugiego są znane i nie pokrywają się.

•  

@boboli90210: No masz rację, nie napisałem, że na pewno ma nieszczere intencje, ale po prostu tak czuje i chętnie poczekam co będzie dalej, bo takie afery są ciekawe do śledzenia :D
      Jestem otwarty na zmianę zdania na temat Marcina, jednak musi się coś wydarzyć, co sprawi że nabiorę do niego zaufania :D Póki co drażni mnie dogadywaniem Kononowi, obrażaniem go jak go nie ma na kamerce, ironiczne teksty do niego itd. A potem opowiada jaki to dobry dla niego i jak to się poświęca. Troche to dwulicowe :-P

•  

@FilmikizHumorkiem: ogółem nic nie można wykluczyć. Uiversum boże jest w rzeczywistości takim małym przedsiębiorstwem rozrywkowym, które może wygenerować niezłe zyski( zobaczcie ile kont nadaje aktualnie z samej posesji na szkolnej), tam gdzie jest walutam, zawsze zaczyna się kręcić wiele ludzi, począwszy od tych, którzy chcą dobrze się zabawić, skończywszy na drobnych hochsztaplerach węszących łatwy zysk.

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@FilmikizHumorkiem: być może jest tak jak mówisz że Fiodor nie jest do końca "czysty" . Natomiast zadziwiające jest to że zawsze to NIE pan K. jest winny tylko zawsze winna jest druga strona czy to Fiodor czy to Niemiec czy Menel. Nigdy pan K. nie ma sobie nic do zarzucenia.

•  

@boboli90210: Co to pytania z kiedy pochodzi nagranie to według mnie działo się to niedługo po aferze kebabkowej bo Fiodor mówi chyba coś że kebab leży jeszcze nie ruszony.

•  

@PZt37: Absolutnie mi o to nie chodzi. oczywiście powinni dostać za to co robią jakąś kase. Po prostu boje się, że planują coś większego :-P po otrzymaniu dostępu do konta (co widać, że planują) będą mieli władzę totalną w sprawach finansowych :D

•  

•  

@FilmikizHumorkiem:
      Ten od Kononowicz 2020 to ten fejsbukowy gagatek w mundurze Wehrmachtu z filmu kreconego w Zodiaku

•  

@PZt37: A tak z ciekawości, po co ten Mateusz z Marcinem przyjeżdża, skoro mieszka w Olsztynie? Przecież Marcin potrafi sam to ogarnąć, a ciągle razem przyjeżdżają :-P

•  

@FilmikizHumorkiem:
      Marcin umie robić lajwy tylko z telefonu.

•  

@PZt37:
      Konon nie zna adresu Fiodorczuka (nad czym zreszta rozpaczal juz nie raz na filmach "Ty raz mowisz ze mieszkasz tutaj, raz ze w Warszawie",), ani chyba nawet jego prawdziwych danych

•  

•  

@FilmikizHumorkiem: Dochodzi do tego jaki Fiodorczuk jest cięty na Niemca i oskarża go o dywersję a mało wydaje się prawdopodobne żeby tam Niemiec mieszał i jeszcze jaki ciepły gej jest cięty od początku na Fiodorczuka bo boi się że jako większy cwaniak może ciepłego spierdolic ze stanowiska. Ogółem to tam są same krętactwa i manipulacje.

•  

@FilmikizHumorkiem: Pozwolę sobie dorzucić swoje trzy grosze do dyskusji.

Co do samego Konona, to nie chce mi się wypowiadać, bo jego zachowanie mnie wcale nie dziwi. Znowu sobie wkręcił jakąś schizę, a kiedy tak ma, to nie idzie mu przemówić do rozsądku od razu, czasem tylko sam po jakimś czasie zmienia zdanie. Sytuacja bardzo podobna do paczki norweskiej.

Od początku myślałem, że Fiodorczuk współpracuje w jakiś sposób z Niemieckim i było dla mnie naturalne, że poznał passy do Kononowicz Orginal Kononowicz. Praktycznie wszystkie filmy były uploadowane na oba kanały w tym samym czasie.

Fiodorczuk z początku mógł robić wrażenie ogarniętego typa, ale mi złudzenia dość szybko zeszły. W miarę delikatne i moim zdaniem nieszkodliwe trollowanie w stylu "męczennik" "prezydent" "Warmjanin" było OK i wydaje się, że Konon nic nie łapał. Jakieś kurwa darcie mordy do discopolo w aucie i męczenie Krzyśka, żeby poszedł na imprezę, kiedy był widać, że ten ma wyraźnie dosyć na dzisiaj to była przesada i Konon był wyraźnie na niego wkurwiony. Podobnie ze "zgodą" z Mexicano, gdzie tutaj jeszcze dodatkowo mamy, jak można by to nazwać, "półpotwierdzenie" ze strony Fiodora, że była to ustawka pod wyświetlenia. Zupełnie niepotrzebne zachowanie, chyba że Fiodor ma ból dupy, że Konon jest konfidentem, nie myje się itd. jak te gimbusy z Youtuba i po prostu chce mu robić na złość (no ale lepiej takie rzeczy robić bez statusu redaktora).

Marcin tutaj cały czas pierdoli o tym hajsie i dla mnie w tej kwestii nie różni się znacznie bardziej od Konona. Jeśli byłby ogarnięty, a jednocześnie nie zależałoby mu na pełnej uczciwości, to by robił Przewodniczącego na hajs. Nawet takiemu idiocie jak Meksyk udało się wynegocjować 60/40%, gdzie Konon był stroną stratną. Te 100 zł to jakieś śmieszne pieniądze i dla mnie nie różni się to specjalnie od robienia tego nawet za darmo, a Fiodor wkurwiony rzuca się w najgorszym możliwym momencie, kiedy Krzyśkowi nie przemówi się do rozumu w żaden sposób i tylko pogłębi jego skrzywione myślenie. Akcja z płaceniem za gaz i wypominaniem sobie takich pierdół też mocno żeżuncyjna.

Wykręcanie się Mateuszem z Olsztyna też słabe i dobrze, że Krzysiek nie dawał się wkręcić w tą płaczliwą gadkę o 350 km. Konon jest gwiazdą i Mateusz tam nie przyjeżdża dla hajsu, tylko żeby uczestniczyć w różnych aferach związanych z lajtami. Kolejna sprawa: jak można używać swojego "oficjalnego" numeru telefonu, jeżeli rozpoczyna się jakąkolwiek współpracę z Kononem? Już full było takich przypadków, że Konon później męczył swoich pomagierów i każdy rozsądny człowiek, który wchodzi w Uniwersum powinien mieć ustalony jakiś plan jak możliwie dobrze chronić swoją tożsamość (a to ciężkie nie jest, bo umiejętności stalkowania Konona są na niskim poziomie).

Ógółem nie widzę możliwości owocnej współpracy między Panami i nie wiem, czy nie będzie lepiej, jak Fiodorczuk po prostu zniknie ze Szkolnej. Fiodor jest za mało cwany (czy tak jest po prostu, czy to z wyboru to nie robi większej różnicy), żeby wykorzystywać Krzyśka w taki sposób, żeby obie strony były zadowolone, a nie spoufali się z nim wystarczająco (tak jak kiedyś Menel z Boboli) nigdy, bo są z innych światów.

•  

@FilmikizHumorkiem: to mnie rozsmieszyles tym wpisem xD
      Zamiast insynuowac trzeba to szerzej rozkminic.
      Film byl nagrany najpozniej w piatek. Fiodor mowi na nim ze dopiero z pracy przyjechal. Ale to malo istotne.
      Kazdy by sie wkurzyl, jakby napierdzielal do Ciebie non stop jakis bezrobotny leń ktory jest przekonany o tym ze jest kims a Ty musisz byc na jego zawolanie. To nie mexicano mieszkajacy 4 minuty spacerkiem od szkolnej. Fiodor sie uniosl, bo z perspektywy czlowieka pracujacego, okazalo sie ze kononowicz dzwonil w sprawie glupoty czyli zmiany nazwy kanalu.
      Od ostatniego lajta sie zapewne nie widzieli, stąd natychmiastowy wjazd na knura za opublikowanie numeru mateusza/michala.
      Pada tam od razu pytanie "co jest nie tak?". Co jest nei tak ze knur wydzwania. I wtedy Marcin zaczyna dochodzic w czym rzecz.
      Mowi od razu o niemieckim bo nawet sam konon na jakims filmiku mowil, ze nowi redaktorzy nie maja dostepu do jego konta, ze to on wszystko wpisuje i nikt nie ma dostepu (moge Ci poszukac pozniej tego filmiku, zapewne nawet lezy na twoim kanale)
      Cale sugerowanie konona, ze redaktorzy zrobili cos z jego pieniedzmi, spowodowalo ze Topczewski zaczal jemu wygarniac, zreszta slusznie.

Tez nie wszytko mi sie podoba w Fiodorze ale jestem daleki od sugerowania ze jego kantuje na hajs.

Sposób mówienia Marcina mi się wydaje troche podejrzany, to krzyczenie i zwalanie winnych na wszystkich na około, byle siebie pokazać w bardzo dobrym świetle. To mówienie jak to się poświęca dla niego, i że dzięki niemu ma kase (to takie typowe jak coś kręcisz, ale chcesz się i pokazać jaki z ciebie spaniały człowiek)

Fiodorczuk pracuje czyli ma hajs. A ile mozna na knurze zarobic? no na pewno nie tysiace,

•  

@january69: Ale o co ty się mnie czepiasz? :-P Nie moge mieć swojego zdania na jego temat? ^^ Jedni Fiodorczuka lubią i szanują, inni nie. Dla mnie jest podejrzanym typem i tak się zachowuje (cwaniacko). Konona na pewno znał nie od dziś, był już u niego wcześniej na filmikach i dobrze się znali, więc wiedział w co się pakuję i na pewno nie robi tego bezinteresownie.
      To tylko moje zdanie na temat nowego redaktora. Zawsze miałem swoje zdanie na temat każdej nowej osoby na Szkolnej :-P
      Jeśli mu ufacie to spoko. Ja mu nie ufam i pozostanę podejrzliwy. Tym bardziej jak zawsze powtarza na każdym filmie "no i kto jest najlepszym redaktorem? a nie to co ta reszta", "najlepsze lajty zawsze ze mną". Może i robi ciekawe rzeczy z nimi, ale można by się powstrzymać z takim gadaniem (bo mnie to osobiście wkurza) :-P

•  

@FilmikizHumorkiem: no dla mnie to akurat zwykle gadanie.

się zachowuje (cwaniacko)

Wole takiego hardego cwaniaczka ktory postawi sie knurowi niz potulnego Rafalka albo Dominiczka ktorzy jak tylko strus glosno pierdnie to sie chowaja do dziury.

Nie do konca sie Ciebie czepiam. Po prostu sugerujesz ze oni go oszukuja nie majac ewidentnych dowodow. To Ci tlumacze z perspektywy dosyc obiektywnego obserwatora zachowanie fiodora na tym filmiku.

(mi się wydaję, że oni mają dostęp do konta)

Rowniez to Ci wytlumaczylem. Konon sam nagral filmik, przy okazji jednego z pierwszych lajtow, ze ekipa redaktorow zwiazana z fiodorem nie ma dostepu do jego kont. No to nie pisz ze sie Ciebie czepiam skoro probuje tylko wyprowadzic Ciebie z bledu.

•  

@january69: No to ty go lubisz, a ja go nie lubię. Jego docinki są niesmaczne, szpanowanie że jest super redaktorem i najlepszym z najlepszych też jest niesmaczne. Ja po prostu nie trawie takiego zachowania. Jest gimbusiarskie, cwaniackie i prostackie.
      To są tylko moje osobiste podejrzenia. Mając dostęp do komputera Konona, ogarnięcie hasła do youtuby to minuta roboty. Oni dostęp mają, więc MOGĄ to zrobić w każdej chwili. Więc ani ty ani ja nie mamy pewności, że dostępu nie mają :-P
      To nie wyprowadzaj mnie z błędu, bo Konon nie ogarnia kompletnie nic jeśli o komputery chodzi, więc jego zapewnienia zawsze będą najmniej wiarygodne.
      Jest mi to obojętne co się tam dzieje, byle się działo, ale lubie teorie spiskowe i nie lubie zachowania Marcina (nie tylko na tym jednym konkretnym filmie, ale na każdym lajcie którego prowadzi), stąd lubie swoje zdanie wyrazić, nawet jeśli się z nim nie zgadzacie :D

•  

@FilmikizHumorkiem: Skoro lubisz teorie spiskowe zapewne zgodzisz sie ze mna ze rownie dobrze to rafalek i nowy komputerowiec moga miec dostep do kanalu konona. Moze byc tak, ze doinstalowali cos strusiowi na kompie co moze czytac hasla a wiadomo ze strus wrzuca Krzysiowi filmy wiec i oni mogli zmienic nazwe.
      To oczywiscie takie same insynuacje jak Twoje dot. Fiodora. Ale oczywiscie przyznasz mi racje ze i tak moze byc?

•  

@january69: A czemu miałbym nie przyznać racji?:D To oczywiste, że tak może być, nawet sam to pisałem jak Dominik był redaktorem (teraz nie wiem kto tam rządzi u Majora) ^^
      Każdy kto ma swobodny dostęp do ich komputera moim zdaniem korzysta z tej możliwości w nadmiarze :-P

•  

@FilmikizHumorkiem: Na pewno coś tam Konona opierdolili na kasie, ale nie używajmy argumentu typu szkolna czytaj tłumaczy się więc "oooo już się przyznajesz się". Co do Niemca to trzeba aż tak ogarniać to, że Konon to idiota który daje swoje pasy losowym ludziom i dobrze jest zabezpieczyć konto swoim telefonem?