Wpis z mikrobloga

ten btwin jak dobrze widzę to 999 pln nowy kosztuje więc też wartość niewielka


@KaznodziejaNowejEry: Raz we Wrocku ukradli mi rower skręcony z totalnych śmieci. Kaseta wyszczerbiona, nic tam nie pasowało, totalny trup co ledwo kręcił, a i tak się ktoś połasił. Także wszystko, co nie jest składakiem w stanie rozkładu, to we Wrocławiu złodzieja zainteresuje.
@KaznodziejaNowejEry: @Lipwig: ile to rowerów stoi przypiętych na ulocka czy łancuch bez kół, siodełek, kierownicy czy pedałów. Kradną wszystko jak leci. Niestety, to nie Belgia, gdzie rowery warte kilkanaście tysięcy mogą stać na ulicy bez zapięcia (do czasu, aż Polacy czy Rumuni nie zabiorą ich do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
@Ogau: Może w Belgii bo z tego co wiem w krajach mocno rowerowych typu Dania czy Holandia to kradną jak #!$%@?.

Mi też kiedyś we wrocku odpieli rower kupiony w tesco za jakies 500 zł także wiem o czym mowa. Teraz jeżdże na 20letniej kolażówce za 200 zł to tylko lampki #!$%@?ą. A raz nawet nie ukradli tylko przecieli kable ...
Niestety, to nie Belgia, gdzie rowery warte kilkanaście tysięcy mogą stać na ulicy bez zapięcia


@Ogau: Byłem w Brukseli i bałbym się jak cholera zostawiać rower nawet za tysiąc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma na to reguły, rowery znikają i trzeba mieć to na uwadze.