Wpis z mikrobloga

Mozna sobie wkrecic bol jakiejs czesci ciala?

Bylem w piatek u lekarza, z nerkami - USG ok, mocz ok (nie ma bialka i bialych krwinek), lekarz nic nie znalazl ale ja jestem pewiem, ze mam jakis problem, nawet teraz jak siedze to jakby boli. Sam robie sobie badania ale nie jestem w stanie nic stwierdzic. Przy czym jak czytam o objawach to pasuje

Wlasnie jak pisze to mnie raz z boku uklulo ( ͡° ʖ̯ ͡°) a nie bede co dwa dni do lekarza latal
#pytanie #zdrowie #medycyna
  • 16
@Wandsbeker niech ktoś Cie uderzy zdecydowanym ruchem ale niezbyt mocnym w nerki (niech ten ktoś zegnie rękę w pięśc I boczna częścią pięści) jak Cie zaboli to znaczy że masz problem z nerkami jak nie to nie :) ale możliwe też że masz jakieś nerwobóle jeśli ostatnio czymś się stresowales
@Lubie_Pizze teraz jak siedze to ten bol sie przemieszcza jakby po plecach, dziwne...

A ostatnio strolowal mnie do tego stopnia ze mialem juz jechac na SOR - nie moglem oddychac, serce walilo jak glupie, bolaly nerki... no pasowaly mi objawy do zapalenia nerek
@arais_siara operacje mialem gdzie indziej

I znow mnie lekko uklulo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No nic, poczekam jak sie bedzie bol rozwijal, jak nie bede mogl wytrzymac to na SOR, z tego co wiem to przy zapaleniu nerek jest goraczka a ja mam 36.5 teraz