Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (5)

Tak się zastanawiam. Siedzi matka januszpola w domu i robi mielone czy inne krokiety smaży. Patrzy a tam kierwa Janusz bierze plecak, pakuje do niego kurwa koc i robi sobie dwie bułki z szynką. Kurwa w lutym przy temp 3. I co ona sobie myśli że Janusz idzie kurwa na biwak? Czy wie że Janusz odpierdala zarzutke na portal ze śmiesznymi rogalami?

xDDDD

odpowiedzi (13)

To się zdarzyło z 2 miesiące temu. Siedzę se w pokoju oglądam se naruto. Koledzy mojego młodego brata są w domu wiec drzwi zamknięte. Jeden dzieciak wchodzi do pokoju. Co oglądasz ? Chińskie bajki XD odpowiadam. Mogę oglądać z tobą bo "imię mojego brata " ciągle siedzi i gra w nudną subnauticke a reszta w na tabletach w majkrafta ( czy coś takiego ) Zrobiło mi się go szkoda. No pewnie mówię. Przez 2h oglądamy naruto. Po czym pyta czy mam gierki na kompa, odpalam mu most wanteda gram z nim jakieś 2 godziny i gadam o autach, młody siedzi cicho i ze skupieniem słucha nawet nie pyta czy może zagrać wiec mu daje. Po 2 godzinach pytam czy nie chce zobaczyć mojego gruza, temu oczy się zapalają. Spędzam pół godziny opowiadając mu o gruzie daje mu mu go przegazować, młody w opór szczęśliwy. Dziś się dowiedziałem od mamy że ten chce zapuścić długie włosy jak starszy brat " imię mojego brata'', i ciągle chodzi z kapturem na głowie jak ja i opowiada jaki jestem fajny i nie może się doczekać aż przyjedzie do mojego brata żeby się ze mną spotkać. Ten moment kiedy sobie uświadomiłem że ja chudy przegryw jestem wzorem zajebistości dla 11 latka xd #gownowpis #feels pokaż całość

odpowiedzi (40)