•  

za montaż materiału z Owsiakiem oraz narrację w sprawie "agresji politycznej" chciałem nominować redakcję Wiadomości do nagrody Złotego Goebelsa xD

Było wszystko o czym pisałem dziś wcześniej:
    - zamachu dokonał wariat i kryminalista
    - agresja nie miała nic wspólnego z agresją polityczną
    - ochrona nieprofesjonalna, zatrudnia studentów bez przeszkolenia do tego powiązana z Owsiakiem
    - Owsiak na chwile zatrzymał Finał a potem dalej kręcił impreze (za to macie nagrode jak w banku)
    - Owsiak szczuje na siebie ludzi
    - tak jak Schetyna, Komorowski (lanie deską), Sikorski (było dożynanie watahy), Tusk oraz prezes Trybunału Kons.
    - biura pisu byly atakowane, zabili Rosiaka
    - ludzie sie modlą za prezydenta...

#bekazpisu #tvpis #propaganda #polska #cotusieodpierdala #polityka

źródło: wykop.pl

•  

- Owsiak na chwile zatrzymał Finał a potem dalej kręcił impreze (za to macie nagrode jak w banku)

@kozaqwawa: a tak nie było? 5 minut pogęgał a potem znowu radosna atmosfera, walenie młotem, darcie ryja

•  

@xDawidMx: było ale wtedy była informacja o tym ze jest w szpitalu w stanie stabilnym...

Zapomniałem jeszcze było o przystanku woodstock ze ta sama agencja ochrania i tez jest niebezpiecznie xD

•  

@kozaqwawa: Zgodzę się ze wszystkim, oprócz głównego zarzutu: za info że Owsiak kontynuował imprezę. To prawda akurat.

•  

@kozaqwawa: samo wyciszenie i zmiana tonu imprezy byłoby na miejscu - Owsiak zamiast uciszyć jarmark do końca to tylko 5 minut uciszył tłum zwłaszcza o nieoficjalnych informacjach.

•  

@xDawidMx człowieku, czy Ty jesteś normalny? Mial przestać zbierać pieniądze na leczenie ludzi? Rok przygotowywania tego wydarzenia miał pójść na marne? Miał pokazać że można wywołać w nim strach? Najlepsze co zrobił to kontynuowanie zbiórki. Myślisz że Adamowicz który organizował WOŚP w Gdańsku i na nim zginął nie popierał swoją osobą fundacji i jej pracy? Na pewno by tego chciał a jego obecność na scenie o tym świadczy.

•  

@kozaqwawa: A na Wykopie i tak jest na całego hejt na Owsiaka bo powiedział prawdę, że TVP od 3 lat uprawia wobec WOŚPu przemysł pogardy

•  

@JAI2L9LAD: miał wyciszyć jarmark i prowadzić finał w sposób stonowany

•  

Owsiak zamiast uciszyć jarmark do końca to tylko 5 minut uciszył tłum.

@xDawidMx: z jednej strony masz rację z drugiej użycie tego na początku reportażu jako głównej informacji jest czystym skurwysynstwem...

•  

@kozaqwawa: I jeszcze było "A za PO". Typowa obrzydliwa machina propagandy jest typowa. Wołam dzbanów @tvp_info macie krew na rękach

•  

@kozaqwawa: przeciez tak bylo xD
      dal tefauenowi wywiad gdzie chyba przez 10 minut probowal wszystko zwalic na tvp i pis a pozniej dalej
      siema siema mamy miljon essa wariaty lecimy lecimy nie spimy

•  

@xDawidMx bo Ty tak mówisz? Zachował resztki godności i zamiast okazać zrezygnowanie postanowił prowadzić wszystko do końca by dać znak innym że tak trzeba.

•  

@dingi_dong: oczywiście o swoich trollach ani slowa xD Krysia medialnie niezaistniała w tvp

btw prosze uprzejmie odszczekać wszystkie minusy sprzed 5h

https://www.wykop.pl/link/4747055/comment/62047621/#comment-62047621

•  

@JAI2L9LAD: zamiast robić pajacerkę i rechoty na wizji mógł stonować i przeprowadzić finałowe godziny finału w atmosferze stonowanej, bez muzyki, bez darcia ryja itd.

•  

@xDawidMx gdybać to sobie możesz co mógł a czego nie miał robić. Zrobił to co najlepsze w danym momencie.

•  

@kozaqwawa: gdybym pracował w TVP to bym się brzydził spojrzeć sobie w oczy w lustrze...
      @xDawidMx: i co to by dało? Adamowicz był za WOŚPem i wydaje mi sie, że w jego stanie miał kompletnie wyjebane na to czy dalej grają czy się smucą, a wręcz wydaje mi się że lepiej że nie kończyli imprezy z racji na taki wybryk, bo tylko by zamachowcowi się udało osiągnąć swój poboczny cel

•  

@kozaqwawa: akurat 2 pierwsze i przedostatni punkt to prawda

•  

@kozaqwawa: a to nie był kryminalista leczony psychiatrycznie?

•  
      suwren7

+1

@kozaqwawa: częściowo prawda, częściowo przesada, częściowo zbędne informacje. Ochrona to akurat było dno na tej imprezie. Gdyby polityka pilnowali profesjonaliści to nie byłoby na to szans

+: taraqui
    •  

@kozaqwawa: w sumie to w którym miejscu kłamali?

•  

@mattwoo: @suwren7: @Mihau88: najpiekniejsze jest to ze własciwie nigdzie nie kłamali, to raczej kwestia sposobu przedstawienia informacji i powiązania ich z innymi "newsami" oraz narzucenie takiej a nie innej interpretacji całości. To już nawet nie chodzi o obiektywizm ale o skalę manipulacji.

+: suwren7, mattwoo +8 innych
    •  

@kozaqwawa:

zamachu dokonał wariat i kryminalista
      agresja nie miała nic wspólnego z agresją polityczną

Zatem kim był napastnik, wypuszczony po 5 latach z pierdla, gdzie siedział za wielokrotne napady na banki i kradzieże małych sum, jak nie wariatem i kryminalistą? To, ze sobie ubzdurał, że za jego krzywdy odpowiada Adamowicz to już jego chora bania.

ochrona nieprofesjonalna, zatrudnia studentów bez przeszkolenia do tego powiązana z Owsiakiem
      Nie wiem jak z powiązaniami, ale zbieranina studenciaków w kapturkach to jest gówno a nie ochrona, już nawet ta „straż marszu niepodległości” była lepiej zorganizowana...

Owsiak na chwile zatrzymał Finał a potem dalej kręcił impreze (za to macie nagrode jak w banku)
      Tutaj się nie wypowiadam bo nie śledziłem

Owsiak szczuje na siebie ludzi
      No płomienne przemówienie, gdzie niby w trzech latach jakaś nienawiść na niego spadła? Może dlatego, ze ucięto obstawy „za damski chuj” tej prywatnej imprezie?

tak jak Schetyna, Komorowski (lanie deską), Sikorski (było dożynanie watahy), Tusk oraz prezes Trybunału Kons.
      Nie wiem jak z prezesem trybunału, ale reszta tak nie mówiła? Jeszcze najświeższe maglowanie „dzik jest dziki, PiS jest zły” sprzed kilku dni też uznasz za niebyłe?

biura pisu byly atakowane, zabili Rosiaka
      Typ, który był właśnie nakręcony i po złapaniu bełkotał ze chce zabić Kaczyńskiego, to nie jest właśnie lepszy przykład wyprania łba, niż karany ujobek wypuszczony na wolność? (Co swoją droga, pokazuje, ze sądownictwo w Polsce to farsa)

ludzie sie modlą za prezydenta...
      A co robią na tych pochodach? Skaczą i śpiewają?
      Trochę przesadzasz...

•  

@kozaqwawa: to jak chcesz suche newsy to czytaj depesze PAP, co mieli pokazać? Ujobków jednej i drugiej strony odrzucającej się w internecie?

+: BaRi, Leta
    •  

jak chcesz suche newsy to czytaj depesze PAP

@tellet: jeżeli chcesz jedyną słuszną wersję prawdy gdzie wszystkiemu jest winne PO wystarczą ci wiadomości Kurskiego ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@kozaqwawa: Żeby tak myśleć to trzeba mieć siano, ale druga strona z kolei udaje, że marsze kodu ze skandowaniem różnych ciekawych hasełek albo inne manifestacje na żądanie się nie odbywały i w ogóle o co chodzi jak tu nakręcony spiralą nienawiści wariat skoczył na kryształowego prezydenta, wiec skończmy tą mowę nienawiści, która tak strasznie stosuje to przebrzydłe PiS.
      Rozumiesz hipokryzję obu stron?

•  

@kozaqwawa: 90 % tego co napisałeś to prawda ale widzę boli. Wstydzisz że słów Sikorskiego, Tuska, Komorowskiego? Czy może nie zabito Rosiaka? Czy może typ nie był leczony psychiatrycznie? A może ochrona była profesjonalna? Owsiak nie szczuje bredząc że żyje w państwie nazistowskim - xD

•  

@kozaqwawa: - nie było ani słowa o rezygnacji Owsiaka, ani słowa na temat zbiórki, kwot, generalnie o WOŚP, po prostu NIC.
      - materiał był tak zmontowany, że wynikało jakoby wszystkie dzisiejsze marsze/wiece/spotkania w miastach w kraju, to odpowiedź na prośby prezydenta i premiera o spokój i zadumę
      - ani słowa o komentarzach i kondolencjach ze świata, jedynie zacytowano wpis Jarosława i Premiera

•  

@ediz4: jeżeli nie widzisz problemu w takim przedstawianiu informacji to bardzo mi przykro ale jest już dla ciebie zapóźno.

•  

@kozaqwawa: Raczej dla Ciebie. Zadałem Ci proste pytania i nie potrafisz na nie odpowiedzieć. Niestety dla Polski ale TVP nie zmanipulowało żadnych słów polityków przedstawionych w materiale.

•  

@kozaqwawa Wszystkie wymienione punkty są prawdą, manipulacją jest zbitka cytatów polityków PO, bo PiS używa tej samej retoryki, ale jednak te cytaty są w stu procentach prawdziwe i absolutnie żenujące.

•  

@ediz4: xD albo trollujesz albo #60groszyzawpis

TVP nie zmanipulowało żadnych słów polityków przedstawionych w materiale.

wyrwało z kontekstu i dołączyło do materiału o zabójstwie człowieka przez wariata... ale odpowiem ci na wszystkie pytania:
      1. nie wstydze się bo nigdy nie należałem do elektoratu PO, Radosława szczerze nie trawię z wielu powodów.
      2. Zabito Rosiaka ale tvp przedstawiło to jako wynik "szczucia" przez opozycję w takim samym kontekście można przedstawić zabójstwo Andruszewicza ale nikt kto ma resztki godności tego nie robi.
      3. Był leczony ale to nadal nie ma nic do tematu manipulacji.
      4. Do ochrony była zatrudniona profesjonalna firma z licencjami ja wiem ze twoim zdaniem lepiej spisali by się chłopcy z ochrony MN xD
      5. Owsiak czy szczuje? Ciekawe pytanie, od kilku lat widzę raczej szczucie na Owsiaka. On powiedział co czuje.

4/10 bo odpisałem #succesfulltrollissuccesfull

•  

@kozaqwawa: sro groszy. Typowe zachowanie typów co klepią bez sensu a potem nie potrafią obronić swoich słów.

nie wstydze się bo nigdy nie należałem do elektoratu PO, Radosława szczerze nie trawię z wielu powodów....
      To co widzisz złego w przypomnieniu tych słów skoro od wczoraj trwa kampania obarczania rządu tym wydarzeniem. I to również przez twojego ukochanego Owsiaka - polecam jego wypowiedź na żywo.

wyrwało z kontekstu i dołączyło do materiału o zabójstwie człowieka przez wariata....
      Z jakiego niby kontekstu można wyrwać np. pisowską szarańczę czy dorżnięcie watahy?

Zabito Rosiaka ale tvp przedstawiło to jako wynik "szczucia" przez opozycję w takim samym kontekście można przedstawić zabójstwo Andruszewicza ale nikt kto ma resztki godności tego nie robi....
      Zabójstwo Rosiaka na obecny stan wiedzy jest kopią zabójstwa Adamowicza - psychiczny typ zabija polityka.

Był leczony ale to nadal nie ma nic do tematu manipulacji....
      Skoro był leczony to co widzisz w tym złego że o tym mówią?

Do ochrony była zatrudniona profesjonalna firma z licencjami ja wiem ze twoim zdaniem lepiej spisali by się chłopcy z ochrony MN xD....
      Taa z dziadkami z orzeczeniem która zareagowała po minucie tańca napastnika na scenie.

Owsiak czy szczuje? Ciekawe pytanie, od kilku lat widzę raczej szczucie na Owsiaka. On powiedział co czuje....
      Szczuł na Woodstoku a wczoraj i dzisiaj przeszedł samego siebie. Po tym co powiedział dymisja to najlepsze co mógł zrobić.

•  

@herakliusz_atencjusz: angory nie utrzymuje się z moich podatków, widzisz różnicę? Wiesz ze ani Fakty ani Informacje nie sugerowały w żaden sposób tego ze morderstwo ma podłoże polityczne czy też było wynikiem nagonki?

•  

@ediz4: Oczywiście, że TVP nie kłamało, ale podało to w sposób wręcz haniebny, propagandowy. Cały materiał był zmanipulowany pod tezę, jakoby tylko PO odpowiadało za mowę nienawiści, czemu nie pokazali pięknych wysrywów pani posłanki PiS.
      Inaczej, podam ci przykład: Możesz iść do restauracji, zamówić schab i dostać:
      -kotleta podanego na czystym, świeżym talerzu
      -kotleta na talerzu obsmarowanego gównem z dodatkiem włosów łonowych.
      To i to, to schab, więc o co ta afera.

•  

Oczywiście, że TVP nie kłamało, ale podało to w sposób wręcz haniebny, propagandowy.

@mango2018: on nie widzi w tym problemu bo PRAWDA została ujawniona xD

+: JarosG
    •  

@mango2018: Wybacz ale już wczoraj Owsiak na żywo stwierdził że PiS jest winny temu co się stało. Jeśli TVP nie kłamało co sam twierdzisz to jak można mówić o manipulacji - wiesz co to znaczy?

•  

@kozaqwawa: hahaha xD w jakimś wpisie na mirko dziś widziałem że można mieć beke z papieża bo umarł śmiercią naturalną a nie tragiczną xDD media prywatne mogą sobie pisać turbo głupoty ale publiczne nie, zaskakująca logika

•  

Komentarz usunięty przez autora wpisu

•  

w jakimś wpisie na mirko dziś widziałem że można mieć beke z papieża bo umarł śmiercią naturalną a nie tragiczną

@herakliusz_atencjusz: a co to ma do rzeczy w tym temacie? jak dla mnie kazdy moze sobie kręcić bekę z czego chce, świadczy to tylko o jego poziomie i moralności.

media prywatne mogą sobie pisać turbo głupoty ale publiczne nie, zaskakująca logika

całkiem normalna, ktoś komu płacę ma wywiązywać się z roboty, w tym przypadku dostarczania RZETELNYCH informacji natomiast prywaciarz niech se tańczy jak mu sponsorzy grają.

•  

Jeśli TVP nie kłamało co sam twierdzisz to jak można mówić o manipulacji - wiesz co to znaczy?

@ediz4: Manipulacja polegała na wycięciu fragmentów mowy Tuska i Sikorskiego, następnie umieszczaniu ich w materiale w taki sposób, który sugerował, że za wojnę polityczną odpowiedzialni są politycy PO.
      To była haniebna i bardzo zła zagrywka, szczególnie w takim materiale, który powinien skłaniać do refleksji.
      Zupełnie niepotrzebny był ten fragment, a jak już, to przynajmniej raz mogli zrobić to obiektywnie, mówiąc prawdę, że za równo jedna i druga opcja jest winna i jako kontr przykład dać np: wypowiedzi posłanki Pawłowicz.

Nie czepiam się fragmentów z Owsiakiem - a jedynie tego co wyżej opisałem.

•  

Manipulacja polegała na wycięciu fragmentów mowy Tuska i Sikorskiego, następnie umieszczaniu ich w materiale w taki sposób, który sugerował, że za wojnę polityczną odpowiedzialni są politycy PO. To była haniebna i bardzo zła zagrywka, szczególnie w takim materiale, który powinien skłaniać do refleksji. Zupełnie niepotrzebny był ten fragment, a jak już, to przynajmniej raz mogli zrobić to obiektywnie, mówiąc prawdę, że za równo jedna i druga opcja jest winna i jako kontr przykład dać np: wypowiedzi posłanki Pawłowicz.

@mango2018: No spoko. Powinni pokazać drugą stronę ale kto dzisiaj pokazał obie strony? Dlaczego od wczoraj oskarża się rząd o doprowadzenie do tego morderstwa?

•  

@kozaqwawa:
      1.dostarczyli ci rzetelną informację że to chory kryminalista był
      2. nie był powiązany z przeciwną do prezydenta gdańska, partią polityczną
      3. zabił bo czuł się pokrzywdzony przez wymiar sprawiedliwości, a prezydenta utożsamiał z najwyższym przedstawicielem "systemu"
      4 ochrona była nieprofesjonalna - kicał sobie po scenie jak zaproszony gość
      5. owsiak odstawił teatrzyk obarczając winą partie z którą się nie zgadza
      6. PiS też nie raz obrywał materiał miał pokazać że agresja i pogarda dla drugiego człowieka jest w obu obozach politycznych

•  

@herakliusz_atencjusz: dostarczyli obiektywną i rzetelną informację xD

źródło: blasty.pl

•  

Dlaczego od wczoraj oskarża się rząd o doprowadzenie do tego morderstwa?

@ediz4: Ci co to robią, są dokładnie tyle samo warci, co ten fragment w wiadomościach. Właśnie o tym się mówi, żeby choć na chwilę zaprzestać oskarżeń. Dokładnie o tym mówili politolodzy, czy księża przytaczani w tym reportażu. O ile jeszcze niektórych wariatów z twittera ciężko powstrzymać, o tyle publiczna stacja powinna mieć więcej rozumu i godności.

•  

@kozaqwawa: a kim on był? pan kleks? osama bin laden xDDD ty

•  

@mango2018: Czyli Owsiak jest tyle samo warty?

•  

Czyli Owsiak jest tyle samo warty?

@ediz4: Nie śledzę wypowiedzi Owsiaka w całej tej sytuacji, i nie śledziłem jego konferencji, więc ciężko się wypowiadać. Bo jeżeli oskarżył rząd o tą tragedie, to owszem, to ten sam poziom dna i mułu.
      Mi chodzi jedynie o te fragmenty dotyczących mowy nienawiści w polityce, a nie o samego Owsiaka.

•  

@kozaqwawa: Taguj wosp, bo mam to na czarno i mi się taki post pojawia

•  

W sumie w połowie mają racje

•  

@dingi_dong: jpr jak mamy być wiarygodni to po zaczęło te mowę nienawiści

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@kozaqwawa: pierwsze 5 to prawda. Tylko że PiS też szczuje xD

•  

Komentarz usunięty przez autora wpisu

•  

@kozaqwawa Warto do tego wspomnieć, że jeszcze była wstawka o Woodstock. Podsumowali, że ostatecznie bardzo dobrze, że policja wydała negatywną opinię o koncercie, bo życie pokazało, że Owsiak nie jest w stanie jednak zapewnić bezpieczeństwa na takich imprezach.

•  

Co w tych punktach jest propagandą? Wszytko to prawda. I nie ma tu nic wymyślonego.

•  

@kozaqwawa: zaraz... czy coś z tego się nie zgadza ? Wyolbrzymiają napewno ale w tym jest też racja, jak się sucho na to spojrzy. Bez zagrywek pod PiS czy PO.

•  

Nie wiem jak z prezesem trybunału, ale reszta tak nie mówiła? Jeszcze najświeższe maglowanie „dzik jest dziki, PiS jest zły” sprzed kilku dni też uznasz za niebyłe?

@tellet: Puścili te materiały zaraz po wypowiedzi, żeby nie upolityczniać tego wydarzenia. To tylko zwykłe kurwy bez kręgosłupa mogły to zrobić.

•  

@kozaqwawa: w sensie, ze któremu punktowi zaprzeczasz?

•  

@dingi_dong człowiek nie żyje, wy już nad jego grobem robicie politykę. Nie jesteście lepsi od @tvp_info sugerując, że działanie tego szaleńca miało coś wspólnego z propagandą wiadomości. Korwin miał rację pisząc, że będą teraz wszyscy którzy są aktywni politycznie, nawzajem się oskarżać, i podsysać nienawiść wśród Polaków! Dlaczego tak bardzo zależy ci by Polacy się nawzajem nienawidzili? Dlaczego specjalnie publicznie kłamiesz? Masz ty rozum i godność człowieka? Dlaczego tak bardzo nienawidzisz Polskę i Polaków, że chcesz nas wszystkich podzielić?

+: Leta
    •  

@Strefa51 ej ale woodstock to jest tykająca bomba i serio trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. Mówię to jako ktoś, kto tam regularnie bywa żeby nie było. Tam każdy może wnieść wszystko i zrobić cokolwiek sobie wymyśli. Gadanie Owsiaka o tym, że tam ludzie się przychodzą kochać i są super, więc jakim prawem ktokolwiek nazywa tę imprezę podwyższonym ryzykiem to jest zwyczajna głupota i mega naiwność. Nawet zakładając, że każdy woodstockowicz to anioł to chyba warto pamiętać, że jakiś czubek może tam wpaść nie na imprezę, a po to żeby trochę innych rozerwać.
      Nie wypowiadam się w temacie tvp, bo to od dawna jest ściek, więc równie sensownie byłoby odkryć, że w dzień jest jasno

•  

@crest: ale skończcie swoje oderwane od rzeczywistości gównopłacze. PiS jest 120% odpowiedzialny za tę sytuację i tyle. Tak dlugo srali do ryja Adamowicza aż znalazł się wesoly elektorat i hop. Reszta to właśnie o propaganda Goebbelsa by zakłamać to, jak wyglądały ostatnie 3 lata.

źródło: wykop.pl

•  

@dingi_dong możesz sobie podać rękę z tymi z TVP, sugerując, że to był zamach z pobudek politycznych. Dlaczego tak bardzo zależy ci by podzielić nas Polaków? Człowiek nie żyje, a Ty zamiast uszanować jego śmierć, kłamiesz i strasz się by my Polacy czuli nienawiść do innych. Masz ty rozum i godność człowieka?

+: ediz4
    •  

@crest: o jak kisnę jakich Polaków? Propagandowa szczujnia z tvp to żadni Polacy, PiS to jakaś gówno partia i trzeba ich wywieźć na taczkach jako Polacy a nie pieprzyć jakieś płaczki o dzieleniu czy Korwinie 2%. Dlaczego ty chcesz podzielić Polaków zamiast wywalić gnojów na zbity ryj?

•  

@papciu: następny propagator miłości - pisowski kundel, ślepy kret itp, itd.

•  

@crest: Polacy są bardzo zjednoczeni w tym, że TVP to tuba propagandowa, której materiały są karygodne i to jej szczucie przyczyniło się do tego co mamy dzisiaj. Dlaczego tak bardzo zależy ci by podzielić nas Polaków? Człowiek nie żyje przez szczucie jak powyżej, a Ty zamiast uszanować jego śmierć, kłamiesz i starasz się by my Polacy udawali, że nic się nie stało. Masz ty rozum i godność człowieka?

•  

@poprostuzyj Pewnie masz racje. Nie chodziło mi o sytuację na Woodstock, a raczej o sam fakt, że o tym wspomnieli z tryumfem w głosie, przy okazji wydarzeń w Gdańsku. Dla mnie to kompletnie niezależne tematy i wpychanie wczoraj na siłę problemów woodstockowych to skrajna bezczelność i manipulacja.

Wątek o manipulacjach TVP, więc uznałem że warto o tym wspomnieć. Tyle.

•  

Najbardziej bawi hipokryzja prawaków, którzy TERAZ będą płakać nad grobem i pierdolić kocopoły o jedności. Jak zawsze prawica wyobraża sobie, że jedność to jest jakieś powstanie narodowe, a nie ciężka praca dzień po dniu. Ciężka praca, która głównie polega na tym, by szczujnia jak TVP nie dzieliła Polaków każdego dnia. Ale prawica to nienormalność i czego się więcej po nich spodziewać nie wiem.

źródło: i.imgflip.com

•  

@reasonable: przejrzyj cały wątek jeżeli chcesz brać udział w dyskusji, nie będę odpowiadał po 10 razy na to samo pytanie.

•  

@kozaqwawa: już przeczytałem, nadal przykre jest to, ze nie musieli kłamać żeby dopiec opozycji. Przytoczyli wypowiedzi gwiazd po a nie jakiegoś niesiola.

•  

@Strefa51 no niestety żyjemy w takim kraju, że zamiast refleksji i realnej poprawy sytuacji mamy i będziemy mieć wojenki i manipulacje z każdej strony

•  

@dingi_dong przestań już z tą mową nienawiści, dobry człowiek nie żyje i zamiast uszanować jego śmierć oraz pochylić głowę nad tym smutnym i bestialskim mordem, już dwa dni po jego śmierci uprawiasz propagandę antypisowską. Niektórym brak jak widać godności człowieka.

+: ediz4

Gorące dyskusje ostatnie 12h

nagranie z przejazdu metrem po Krakowie

#krakow #ciekawostki #heheszki #warszawa

GFY

odpowiedzi (23)

23 czerwca 2006 rok. Uśmiechnięty 17 letni Robert Lewandowski pozuje do zdjęcia na obozie we Wronkach.
    Włączony przez Dariusza Wdowczyka do pierwszego zespołu, przez dwa tygodnie będzie szlifować formę, marząc o zadebiutowaniu w pierwszym składzie Wojskowych. Niestety życie po raz kolejny okaże się brutalne (3 miesiące wcześniej zmarł jego ojciec) i za kilka tygodni odbierze z sekretariatu swoją kartę zawodniczą. "Stał pod stadionem Legii i płakał. Nie usłyszał nawet jednego dobrego słowa, po prostu dostał kopertę i wyszedł. Pytałam czy coś mu powiedzieli ale odparł, że tam nie ma z kim rozmawiać" - przyzna po latach jego mama, Iwona Lewandowska

Za 5 tysięcy złotych (kwotę jaką kosztuje wyrejestrowanie i ponowna rejestracja zawodnika) zwiąże się w III ligowym Zniczem Pruszków. Trafi tam na grupę utalentowanych zawodników i w czasie dwuletniej przygody dwukrotnie zostanie królem strzelców, pomagając drużynie uzyskać awans. Nie ujdzie to uwadze klubów z Ekstraklasy i w czerwcu 2008 roku za 1,5 miliona złotych przejdzie do Lecha Poznań.

Z miejsca stanie się kluczowym piłkarzem, zostanie ponownie królem strzelców i przyczyni się do zdobycia mistrzostwa, pucharu oraz superpucharu Polski. Znajdzie się również na liście 50 najbardziej obiecujących piłkarzy świata poniżej 23 roku życia. Takie osiągnięcia nie pozostaną bez uwagi zagranicznych scoutów i w lipcu 2010 roku zamelduje się w Borussi Dortumnd.

Po 4 latach owocnej kariery znowu pojawią się schody. Jurgen Klopp będzie miał pretensje, że Robert za mało integruje się z zespołem, jest flegmatyczny, zamknięty w sobie, jego twarz nie wyraża żadnych emocji a w szatni musi przestać trzymać się tylko z rodakami (Błaszczykowskim i Piszczkiem) Po słabym spotkaniu przeciwko VFB Stuttgart, niemiecka gazeta Bild nazwie go "Lewandoofskim" (doof znaczy głupi) a niemieccy satyrycy przygotują skecz, pijący do jego indolencji strzeleckiej. Pomimo krytyki i presji nie da się złamać, zakończy sezon z 8 bramkami w lidze, pomagając w zdobyciu mistrzostwa. W następnych rozgrywkach wbije już 22 a po roku 24 bramki, dodatkowo poprowadzi klub do finału LM, eliminując po drodze m.in Real Madryt, któremu wbije 4 gole w jednym meczu. W 2013 roku, przy negocjacjach nowej umowy poczuje się niedoceniony, usłyszy, że "Polak nie może zarabiać najwięcej w klubie" i podejmie decyzje o odejściu. W barwach Borussi rozegra jeszcze jeden sezon, kończąc swój dorobek strzelecki na 103 bramkach, po czym zwiąże się na wolnym transferze z Bayernem Monachium.

W nowym klubie czterokrotnie zdobędzie Mistrzostwo Niemiec, swoimi pięcioma bramkami przeciwko Wolfsburgowi doczeka się czterech wpisów do księgi rekordów Guinnessa, wejdzie do TOP 10 strzelców bundesligii wszech czasów oraz zostanie najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii klubu z Monachium

#historiajednejfotografii
    #pilkanozna
    #bundesliga
    pokaż całość

odpowiedzi (32)

Wymyśliłem żart kiedy jedliśmy z żoną chipsy. Kiedy wyszła do wc zrobiłem dziure w chipsach i wsadzilem tam penisa, tak zeby go zlapala w momencie kiedy będzie siegała po chipsa. Siedze tak jak debil 20 minut, bo jej odechciało sie nagle chipsów..oO wczesniej siegala co chwile jeden za drugim.... a mnie głupio teraz go wyciągnąć xD
    #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
    #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (32)