•  

  #warszawa #zycie #lifestyle #mieszkanie #praca
  Chcę się przeprowadzić do naszej stolicy, może nie na zawsze, ale spróbować, może na dwa lata albo dłużej, po prostu mam dość życia w małej miejscowości, nuda i monotonia zabija, gdzie przyzwyczajony byłem do bardziej aktywnego życia niż obecnie. Będę szukał pracy w branży projektowej/technologia/inżynieria, solidworks i pochodne sprawy, więc ma znaczenie względna bliskość do zakładów przemysłowych bądź firm technologicznych w pobliżu. Na dojazd nie chcę przeznaczać więcej jak 20 min autem, jednak możliwa opcja latem na rower. Na początek chcę wynająć pokój tak do ok 1100 zł z opłatami, potem może jakąś kawalerkę, zobaczymy może będzie z kimś na pół :) Ogólnie jak to jest z trzymaniem rowerów w wynajmowanych mieszkaniach? Właściciele robią problemy?
  Ważne dla mnie jest aby było co robić w czasie wolnym, dobry dojazd do centrum, w miarę możliwe znalezienie miejsca na samochód i ogólnie pojęte bezpieczeństwo.

  Tak więc, jaką okolicę polecacie? Wiem wiem, wszystko bardzo ogólnie pisane, ale jestem na etapie wstępnego rozeznania

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nie wiem jakim trzeba być ograniczonym umysłowo, żeby robić sobie jakikolwiek tatuaż i to w XXI wieku....... już w ramach tradycji (yakuza,maorysi) to ja rozumiem, ale wśród rozumnych ludzi w rozwiniętych technicznie cywilizacjach ? Jak dla mnie największy rak i cofnięcie się w rozwoju. Poza tym jakbym miał sobie już zrobić jakiś tatuaż to tylko w niewidocznych miejscach, a nie napierdolone na pół ciała jak brudnopis XD Gardzę........ To samo powie wam każdy rozumny człowiek, który uważa ludzkie ciało za piękne, harmonijne i bez potrzeby ozdabiania jak jakaś patola.
  #tatuaze #oswiadczenie #tattoo #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (124)

 • avatar

  Wchodzę przed chwilą do bloku i naciskam guzik windy - nie przyjeżdża. Naciskam drugi, trzeci, czwarty - ni chuja.
  Butuję na szóste piętro po schodach i na piątym piętrze co widzę? Dwie stare baby rozmawiają sobie jak gdyby nigdy nic. Jedna stoi w windzie, a druga przed windą i trzyma drzwi żeby nie odjechała (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  #wkurw #truestory #starebabyjebacpradem pokaż całość

  odpowiedzi (20)

 • avatar

  Ja nie rozumiem dlaczego ludzie nie cieszą się jak dostaną np 10 plusów za posta. Przecież jak ja sobie wyobrażę te 10 osób w moim pokoju... to TO JEST PO PROSTU SZOK! Nie mieliby gdzie usiąść! :O

  #przemyslenia

  odpowiedzi (38)

Advertisement