•  

#warszawa #zycie #lifestyle #mieszkanie #praca
    Chcę się przeprowadzić do naszej stolicy, może nie na zawsze, ale spróbować, może na dwa lata albo dłużej, po prostu mam dość życia w małej miejscowości, nuda i monotonia zabija, gdzie przyzwyczajony byłem do bardziej aktywnego życia niż obecnie. Będę szukał pracy w branży projektowej/technologia/inżynieria, solidworks i pochodne sprawy, więc ma znaczenie względna bliskość do zakładów przemysłowych bądź firm technologicznych w pobliżu. Na dojazd nie chcę przeznaczać więcej jak 20 min autem, jednak możliwa opcja latem na rower. Na początek chcę wynająć pokój tak do ok 1100 zł z opłatami, potem może jakąś kawalerkę, zobaczymy może będzie z kimś na pół :) Ogólnie jak to jest z trzymaniem rowerów w wynajmowanych mieszkaniach? Właściciele robią problemy?
    Ważne dla mnie jest aby było co robić w czasie wolnym, dobry dojazd do centrum, w miarę możliwe znalezienie miejsca na samochód i ogólnie pojęte bezpieczeństwo.

Tak więc, jaką okolicę polecacie? Wiem wiem, wszystko bardzo ogólnie pisane, ale jestem na etapie wstępnego rozeznania

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Nie wiem jakim trzeba być ograniczonym umysłowo, żeby robić sobie jakikolwiek tatuaż i to w XXI wieku....... już w ramach tradycji (yakuza,maorysi) to ja rozumiem, ale wśród rozumnych ludzi w rozwiniętych technicznie cywilizacjach ? Jak dla mnie największy rak i cofnięcie się w rozwoju. Poza tym jakbym miał sobie już zrobić jakiś tatuaż to tylko w niewidocznych miejscach, a nie napierdolone na pół ciała jak brudnopis XD Gardzę........ To samo powie wam każdy rozumny człowiek, który uważa ludzkie ciało za piękne, harmonijne i bez potrzeby ozdabiania jak jakaś patola.
    #tatuaze #oswiadczenie #tattoo #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (124)

Wchodzę przed chwilą do bloku i naciskam guzik windy - nie przyjeżdża. Naciskam drugi, trzeci, czwarty - ni chuja.
    Butuję na szóste piętro po schodach i na piątym piętrze co widzę? Dwie stare baby rozmawiają sobie jak gdyby nigdy nic. Jedna stoi w windzie, a druga przed windą i trzyma drzwi żeby nie odjechała (╯°□°)╯︵ ┻━┻
    #wkurw #truestory #starebabyjebacpradem pokaż całość

odpowiedzi (20)

Ja nie rozumiem dlaczego ludzie nie cieszą się jak dostaną np 10 plusów za posta. Przecież jak ja sobie wyobrażę te 10 osób w moim pokoju... to TO JEST PO PROSTU SZOK! Nie mieliby gdzie usiąść! :O

#przemyslenia

odpowiedzi (38)

Advertisement