Wpis z mikrobloga

@OSH1980 chyba coś w tym jest

@powsinogaszszlaja nie wydaje mi się że osądy o Owsiaku wychodzą od gówniarzy "grających w gierki" bo jeżeli się coś pisze to wypadałoby mieć o tym jakieś pojęcie i wiedzę , przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia
@atrax15: mirko dziadzieje z miesiąca na miesiąc. Miałem przymusową przerwę od września do przedwczoraj, w tym okresie sobie śmigałem po reddicie, 4chanie, twitterze... nigdzie nie ma takiej zawiści jadu plucia bezczelności i oderwania od rzeczywistości. Nawet gdyby Owsiak miał chatę za 10 milionów i do końca życia swojego potomka (ma go?) ten by był ustawiony na godne życie, to to co zrobił dobrego dla szpitali, dla nas wszystkich przewyższa szale.

Nie
@atrax15: odpowiadam: chodzi o atakowanie pewnej opcji politycznej w kontekście ostatnich wydarzeń i próbę obwinienia jej za zaistniałą sytuacje. W znalezisku o jego oświadczeniu, gdzie wspomina nawet o tym, że MY gazowaliśmy ludzi w Oświęcimiu, znajdziesz więcej.

Dodam, że nie chodzi o jego działalność w WOŚP (to się jak najbardziej chwali) ale o jego zachowanie w ostatnich dniach.