Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pacuja: jest zjedzony przez korniki, ma wszystkie lampy z walającym się białym proszkiem, dolna obudowa sama odpadła i został przyniesiony ze śmietnika. Chcesz to ci mogę wysłać elektronikę
@wytrzzeszcz:
Nie wiem, nie jestem stolarzem, akurat starych radii też nie zbieram, ale pomysł zniszczenia zabytku nie podoba mi się. Zbieram stare laptopy, i jak by mi ktoś powiedział że np. chce wymienić bebechy w IBM portable, czy innym Halikanie to osobiście bym mu łapy upie... przy samej dupie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@w_gs: ok dzięki, to zobacze czy będę naprawiał czy wymienię się na usługe stolarką na wykonanie podobnej obudowy... Wydaje mi się że się znasz Ile takie pudełko mogli by policzyć?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wytrzzeszcz: niedawno odnawialem futrynę z litej sosny, lekko #!$%@?ą przez robaczki. Stosowałem najpierw czysta benzynę a potem rozpuszczalnik nitro nakładane pędzelkiem w dużej ilości na wygryzienia i szorowanie miękkim włosiem. Ma te zaletę że robaczki zdechną i wygrzebiesz część pyłu. Potem szpachlowane materialem od tytana w kolorze bielu i malowałem słoje pędzelkiem precyzyjnym lakierobejca pod kolor. Bardzo mozolna praca, ale efekty wyszły lepsze niż myślałem. Napisz do mnie w okolicach weekendu