•  

#gdansk #zamach #polityka #europa #polska

Po zamachu w Europie:

-"hehe pewnie kolejny chory psychicznie, ciekawe czemu nie podali koloru skory i wyznania"
    -"hehe rysowanie kreda po chodnikach tak bardzo zatrzyma terrorystow"

Po zamachu na polityka i wykrzykiwaniu hasel politycznych z nozem w reku w Polsce:

-"chory psychicznie"
    -"chodzcie zrobmy marsz przeciw nienawisci, to na pewno zatrzyma kolejnych zamachowcow"

•  

@Hasz5g: Wtf. Tylko, że tamci zamachowcy nie byli chorzy psychicznie, a ten właśnie był. Ty właśnie próbujesz powiedzieć, że białe jest czarne, a czarne jest białe. xDDDDDDDD

•  

@Primusek: skad wiesz ze nie byli? Oraz skad wiesz ze ten zabil prezydenta Gdanska kierowany choroba?

Bo jesli biegli stwierdza ze choroba nie miala wplywu na zachowanie, to co za roznica czy byl chory czy nie?

+: patool
    •  

Oraz skad wiesz ze ten zabil prezydenta kierowany choroba

@Hasz5g: A wymyśliłem sobie xD. Wcale o tym nie piszą.

skad wiesz ze nie byli

Stąd, że śledztwa w tych krajach nie stwierdzały takich rzeczy? Okazuje się, że piszesz rzeczy, których nawet nie zweryfikowałeś.

•  

A wymyśliłem sobie xD. Wcale o tym nie piszą.

@Primusek: kto o tym pisze? I kto jednoznacznie stwierdzil ze byl kierowany choroba?

Stąd, że śledztwa w tych krajach nie stwierdzały takich rzeczy?

@Primusek: jak niemicki pilot rozbil sie o gory samolotem pasazerskim to nie stwierdzili ze byl chory na depresje?

Jak w Stanach strzelaja w szkolach to nie pisza ze to przez brutalne gry?

+: patool
    •  

jak niemicki pilot rozbil sie o gory samolotem pasazerskim to nie stwierdzili ze byl chory na depresje?

Jak w Stanach strzelaja w szkolach to nie pisza ze to przez brutalne gry?

Po zamachu w Europie:

@Hasz5g: zdecyduj się o co ci chodzi.

kto o tym pisze? I kto jednoznacznie stwierdzil ze byl kierowany choroba?

Poszukaj sobie. To nie boli.

•  

Poszukaj sobie. To nie boli.

@Primusek: Espertyzy psychiatrycznej wydanej w 24 godziny?

Szkoda mi czasu.

•  

@Hasz5g: Nie ekspertyzy psychiatrycznej wydanej na podstawie rozmowy gościa z psychiatrą. Ale na przykład tego, że leczył się na schizofrenię paranoidalną. Czyli coś co trwało na pewno ciutkę dłużej, niż 24h.

•  

@Primusek: To ze ja lecze sie na cukrzyce nie znaczy ze jak zabije piekarza to znaczy ze zabilem go kierowany rzadza do jedzenia paczkow.

Dziesiatki tysiecy ludzi w Polsce zyja z ta choroba i nie morduja codziennie prezydentow, co wiecej niektorzy nie maja nawet objawow bo biora leki przeciwpsychotyczne.

Po trzecie czlowiek w psychozie bylby najprawdopodobniej niezdolny do przeprowadzenia czegos tak zorganizowanego.

Szkoda czasu na szukanie twoich ekspertyz bez przeprowadzania wywiadu z pacjentem i szkoda czasu an rozmowe z Toba.

Czesc