Wpis z mikrobloga

@Semargl: w Wordzie, dużo znajomych u mnie korzysta z LaTeXa, ale nie chciało mi się bawić w kompilowanie tekstu, a że mieliśmy przygotowany gotowy wzór w .docx to korzystam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rpiro: ja locencjat pisze w latexu, ale ze jest on z fizyki statystycznej z elementami termodynamiki kwantowej i QED to dużo wzorków mam i trzeba w latexie #!$%@? D:
@Semargl: to pewnie dużo symulacji?
U mnie były badania rzeczywistego układu, także mam dużo schematów, oscylogramów i zdjęć do umieszczania, a wzorków nie aż tak dużo, więc dałem sobie spokój xD
@Semargl: to co Ty tam właściwie robisz? badasz różnice między elektrodynamiką klasyczną (czy tam elektromagnetyzmem), a elektrodynamiką kwantową?
@rpiro: potencjały głównie i głupie Hamiltony, statystyka spinów z plazmy pierwotnej i trochę relatywistyki. W sumie ro nie wiem do czego dojde, bo to jest wciąż rzezbione. Ogólny zarys był taki, by znaleść unifikacje między pewnymi elementami fizyki i uprościć droge poprzez zbadanie zależności. Ale licencjat rozkręci się dopiero jakoś w marcu bo mam wyjazd do Genewy po stare dane i jednocześnie zaliczę praktyki studenckie i w ogóle #!$%@? akcja XD