Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trafiłam w reddit gifts na damską wersję paczki z pietruszką, tylko w o wiele gorszej wersji bo nie dostałam listu po co dostaję te śmieci. Tylko notkę, że jakie to zabawne. Cwaniaczka dostała super prezent od kogoś innego, a ja papier zgięty w pół i taśmę klejącą. Support stwierdził że dlaczego narzekam, napisali że powinnam wystawić ładną ocenę tak jakbym dostała nietrafiony prezent od babci i to nie ładnie narzekać na coś co się dostało. I że teraz mojej secret santa na pewno jest bardzo przykro. Wzięłam w tym udział bo bałam się wykop paczki, ale teraz tysiąc razy bardziej bym wolała dostać pietruszkę, sok i drożdże... Piszę to dlatego, że może ta głupia osobka czyta wykop i to zobaczy, niestety zamazała swoje imię i nazwisko na paczce... A support #redditgifts to patologia. #wykopoczta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 10
OP: @nacpanazielonka: @Odczuwam_Dysonans: moje posty zostały usunięte. Wg modów prezent to prezent i powinnam udawać, że jest wszystko ok bo tej osobie co mi to dała może być przykro. A prezent od serca to z pewnością nie był, do tego ta karteczka z napisem że to żarty... Dostałam wszystko w małym opakowaniu po kakao z napisem, że słodyczy nie ma ale chociaż pudełko jest słodkie. Support napisał że bana
AnonimoweMirkoWyznania - OP: @nacpanazielonka: @OdczuwamDysonans: moje posty zostały ...

źródło: comment_gXCIjagW4V3TJ9ZgmhnwCKDwDThpCT1o.jpg

Pobierz