Wpis z mikrobloga

Dzisiaj po kąpieli zauważyłem, że czujnik czadu ma taką wartość. Od razu po kąpieli jak wyłączyłem wodę, wartość zaczeła spadać. Czy to może być wina, ze jest za blisko junkersa (1.5m ~~)? Alarm się nie włączył bo na tym progu jest 10-40 minut jak się utrzyma, ale i tak mnie to zaniepokoiło.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#czad #bezpieczenstwo #tlenekwegla #co
samot - Dzisiaj po kąpieli zauważyłem, że czujnik czadu ma taką wartość. Od razu po k...

źródło: comment_4o7qw58EZeIvJrvZ6jskhSPdJnnur1YB.jpg

Pobierz
  • 11
@testowyandrzej: Właśnie jestem w szoku, bo mam od 5 dni czujnik i było cały czas 0, a dzisiaj tylko taka sytuacja się zdarzyła.. Wychodziłem do pracy rano, a że szybko spadło do 0, to stwierdziłem, że ogarnę jak wrócę.
Mieszkam w tym mieszkaniu od stycznia, właściciele mówili, że kominiarz był w grudniu i sprawdzał wszystko, ale chyba trzeba to sprawdzić
@medevacs: tak. Niby czujnik ma że do 90% wilgotności można go używać, ale jak gadałem w sklepie i na necie czytałem, to każdy mówi, że bez problemu na czas kąpieli można go brać ze sobą do łazienki i gdzieś kłaść. (2-4m od źródła potencjalnego kreatora czadu)
@samot: zrób testy (tylko niech ktoś będzie też z tobą w mieszkaniu. Nie myj się ale odkręcić wodę i patrz na wskazania. Mierz czas, zobacz czy masz otwory w drzwiach drożne, otwórz drzwi, nawiewniki sprawdź, otwórz okno