Wpis z mikrobloga

Hej, mam takie mało aktywne konto na FB, tylko do kontaktu ze znajomymi z którymi nie mam innego połączenia. Nic tam nie wrzucam, nic nie oglądam, tylko od święta piszę do kogoś. W danych wpisałem moje imię, nazwisko to miejscowość z której pochodzę. Widać którejś pindzie z przedszkola to nie pasowało, bo dostałem info że ktoś zgłosił ze moje nazwisko może być nieprawdziwe i mam im wysłać skan dowodu czy innego paszportu. Nie ma opcji skasowania konta, ni kontaktu. Jak się z nimi skontaktować i powiedzieć by spierda**li? Jako skan wrzuciłem to co w załączniku i teraz tylko widzę info że zweryfikują i się odezwą czy trzeba dodatkowych dokumentów(podejrzewam że będzie trzeba;)). Czy jest jakiś sposób usunięcia konta bez weryfikacji? Dzięki

#facebook #internet #inwigilacja #wolnosc #acta2 #prywatnosc
Pobierz RabarbarDwurolexowy - Hej, mam takie mało aktywne konto na FB, tylko do kontaktu ze z...
źródło: comment_pVFd6ELvnQ6Pk2YOMo8x8lwgZs2bxWsm.jpg
  • 4
@RabarbarDwurolexowy: dlatego ja położyłem lache na nich i skasowałem na jakiś czas FB ale tak jak Ty, mam część znajomych z którymi nie ma innej opcji się skontaktować więc założyłem jakieś tam fejk konto tylko do kontaktu z nimi i zapowiedziałem, żeby mnie tam wołać tylko w ostateczności. Jest telefon, jest mail i to powinno wystarczyć bo i tak nie będę na żadne wiadomości przez messengera odpowiadał. Na szczęście większość przerzuciła