Gorące dyskusje ostatnie 12h

kto już nie ogląda meczu Milanu bo Piątek nie gra niech zostawi plusa xD

#mecz

odpowiedzi (3)

Michał Pol: Ty, jak ty się nazywasz? Bo zapomniałem... Kapone? Kutone?

Patrick Cutrone: Cutrone.

Michał Pol: No, więc posłuchaj mnie teraz uważnie, Kutafone. Byłeś w Polsce?

Patrick Cutrone: Nie.

Michał Pol: No właśnie, a ja... stamtąd jestem i widziałem to i owo. Wiesz, skąd przyjechał Piątek do Włoch?

Patrick Cutrone: Z Polski.

Michał Pol: No właśnie, włoscy skauci wypatrzyli go w polskiej lidze. A myślisz, że to taka prosta sprawa znaleźć utalentowanego i ambitnego Polaka i sprowadzić go do Serie A?

Patrick Cutrone: Chyba nie.

Michał Pol: No jasne, że nie. Udało im się to zrobić, ponieważ obserwowali takich, co albo nie wywalali się o własne nogi, albo potrafili prosto podać do kolegi obok. I ci grajkowie z Polski przyjechali do Włoch. Dlatego nie uważam, że twoje wejścia z ławki za Piątka to dobry pomysł, kapujesz?

#mecz #acmilan #pilkanozna #pasta
    pokaż całość

odpowiedzi (4)

Zainspirowany wykopem: WYKOP O HAKERZE
    Otwieram nitkę związaną ze wszystkimi fejkami kanału "7 metrów pod ziemią"

Widziałem wypowiedzi Mirków, że takich żenujących materiałów i oczywistych AKTORÓW, a nie osób, które opowiadają swoją historię jest więcej..

Jeżeli znacie się na jakimś temacie i widzieliście jakieś zakłamanie w którymś z filmów, proszę o tytuły i konkretne minuty z krótkim wyjaśnieniem

Zbiorę to wszystko w jeden duży wykop oraz w materiał, jak obecnie YouTube zakłamuje nas niczym rozmowy w toku (ʘ‿ʘ)

#youtube #polskiyoutube #polska #niebezpiecznik #informatyka #security #hacking #nocnazmiana
    pokaż całość

odpowiedzi (44)