Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym poznać waszą opinie na pewien temat. Jestem z różową jakiś czas i niby wszystko jest fajnie itp, ale mam powiedzmy pewien problem. Nie jestem typem, który cały czas potrzebuje słuchać jakichś miłosnych wyznań i takich tam, ale jednak fajnie raz na jakiś czas coś miłego usłyszeć natomiast od różowej żadnych wyznań jeszcze nie usłyszałem czy chociaż po prostu że cieszy się że jestem. Jak kiedyś gadaliśmy to mówiła, że trudno jej się gada o takich rzeczach ale ogólnie chce ze mną być. Oczywiście powiedziałem, że spoko ale jednak nie daje mi to trochę spokoju, bo wydaje mi się że jednak jak się coś do kogoś czuje to potrafisz to jakoś okazać czy chociaż powiedzieć. Tak samo większość rzeczy jest inicjowana z mojej strony i czasem mi się wydaje, że jakbym np nie pisał że chce się spotkać to możliwe, że sama napisałaby dopiero po jakimś czasie, chociaż jak się spotykamy to wszytko jest w porządku i lubię spędzać z nią czas. Możliwe, że wyolbrzymiam pewne rzeczy albo tylko mi się wydaje, ale jednak trochę mi to siedzi w głowie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 8