Wpis z mikrobloga


Niedawno Riot zapowiedział swoją nową postać do League of Legends - Sylas. Na pierwszy rzut oka wygląda jak naprawdę fajnie zaprojektowana postać, ale wystarczy zgłębić temat i okazuje się że wcale nie jest tak kolorowo jak się wydaje.

Kojarzycie Nekko? To najnowsza, zaraz po Sylasie, postać w League of Legend. Gdy ją zapowiedziano twórcy napisali na Twitterze że jest ona lesbijką. Informacja ta wywołała niemałą burze w internecie. I teraz tak: jak Riot przedstawia tą postać homoseksualną? W bardzo pozytywnym świetle. Nekko jest zawsze uśmiechnięta, radosna. A teraz popatrzmy na Sylasa. Jak on jest przedstawiany? W bardzo negatywnym świetle. Jako człowiek obłąkany i niepoczytalny. Ma łańcuchy, więc przypuszczamy że był jest on złym człowiekiem który zrobił wiele złego i dlatego musi być zamknięty.

Rozumiecie już o co tutaj chodzi? Riot przedstawia homoseksualną postać w najbardziej pozytywnym świetle, natomiast heteroseksualnego, białego mężczyznę przedstawiają jak złego. Riot stosuje tutaj subtelne wprowadzanie nienawiści do białych, heteroseksualnych mężczyzn. A dlaczego zapytacie? Ponieważ tego chcą SJW i feministki. Gdyby Riot z Sylasa zrobił geja lub czarnucha na Twitterze wybuchłaby ogromna wojna gdzie lewacy używając hasztagu #metoo zniszczyliby wizerunek firmy. Riot oczywiście nie może sobie na to pozwolić więc unika pokazywania kobiet, czarnych i homoseksualistów jako postaci negatywnych. I tak właśnie powoli, małymi kroczkami SJW doprowadzi do zagłady białych mężczyzn w imię poprawności politycznej. Raczej nie nastąpi to za naszego życia, ale myślę że za 100 lub 200 lat białych mężczyzn spotka to samo co czarnych mężczyzn spotkało w XVII wieku.

#takaprawda #przemyslenia #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #leagueoflegends #gry
Pobierz G.....t - ! Jako że mój oryginalny wpis zniknął gdyż objawiłem w nim dowody na to, że...
źródło: comment_yjKzyrhapuzDSAqTQr9n01xFTAPqJnHR.jpg
  • 19
@Grzolsat: może zamiast skupiać się na takich bzdetach i teoriach #!$%@?, rzućmy okiem na to jak #!$%@? są nowe championy których mechanika polega na trafieniu z e potem q i siup one shot, a żeby casual tego nie zauważył to unikalne z reguły op spelle stwarzają otoczkę, że dana postać jest jedyna w swoim rodzaju
@Grzolsat: To co powiesz o DOTA2, gdzie z Tresdin (Legion Commander) zrobiono CZARNĄ KOBIETĘ?

I co powiesz, gdy doczytasz, że nie jest to wcale postać pozytywna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze rozumiem, gdybyś czepił się, że nawet z kameleona i pająka musieli zrobić kobietę-wabik na nastolatków, ale co ty tam wymyśliłeś, to ja nawet nie XD