Wpis z mikrobloga

@xetrov: spoko, jak byś zmierzył to wołaj. Oglądałem filmik z testu i podłoga po złożeniu wygląda na dość płaską. Niestety nikt nie podawał długości jaką można zapakować. Przy okazji możesz powiedzieć coś o miejscach z tyłu? Da się na tym w ogóle jechać czy to taka atrapa na torby na zakupy?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WybuchowyCzajnik: podłoga wygląda jak na pic rel, płasko składała się w dwójce kombi która miałem wcześniej. Na ukos do tego fotela wchodzi jakieś 198cm, zależy jak szeroko, do tego fotela jest przesunięty max do tyłu, dałoby się jeszcze spokojnie z 5-10cm uzyskać. Miejsca z tyłu jest tyle że wiozłem raz dwie dorosłe ale drobne dziewczyny kilkaset km i nie odpadły im nogi, ale chłop 120kg tam nie wejdzie. Nie są to
Pobierz xetrov - @WybuchowyCzajnik: podłoga wygląda jak na pic rel, płasko składała się w dwó...
źródło: comment_5yRyn7uVISAn467d6oeA4aFV2RNMkz7j.jpg
@xetrov: Wielkie dzięki za odpowiedź. Moje narty mają chyba 165 cm długości więc na te parę wyjazdów w roku powinno dać radę. Ja jak policzę to w zasadzie większość czasu jeżdżę sam albo z różową.
Rozmawiałem też z różową na temat auta i laguna coupe bardzo jej się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc jak teraz nie kupie coupe to już chyba nigdy. Jak wizja się nie