Wpis z mikrobloga

@MarcusPlinius: @Rinter chyba podziękowałem za szybko, bo teraz sprawdzam i nic tam nie widzę. Ale rozmawiałem przez telefon z doradcą i powiedział, że gpw trzeba sobie dodać... ale byłem w pracy i nie pytałem o szczególy, bo nie miałem czasu. No to kuźwa gdzie to jest? :)
w XTB są dostępne prawdziwe akcje i to nie tylko polskie z bardzo konkurencyjnymi prowizjami.
Więcej szczegółów można zleźć na stronie - https://www.xtb.com/pl/akcje
Według dostępnych danych na stronie dostępne są do wyboru akcje ponad 2000 firm.
Niemniej trzeba też pamiętać, że XTB także oferuje CFD na akcje. Tutaj trzeba wiedzieć, który instrument wybieramy do handlu - ale to jest opisane już na platformie :)
@Budo: Mam konto na XTB, chciałem kupić polskie akcje po sporej przecenie a tu nie ma. Wpisałem w Google "xtb polskie akcje", nalazłem tan temat, przeczytałem, kliknąłem w pokoju inwestora co trzeba i dalej nie ma. Nie ma dlatego, że pojawią się po jakimś czasie czy nie ma dlatego, że można zlecać kupno tylko w trakcie sesji? Czy gdy już będą to będą też akcje New Connect?
@PanDzikus: Są w xtb, gdzieś tam w opcjach trzeba zaznaczyć, że chcesz polskie akcje. Tak jak napisałem wyżej. Nie wiem czy to z jakimś opóźnieniem się odpala.
@Budo: Xstation. Wszedłem na aplikację na telefonie i tam była Polska i akcje zarówno z głównego parkietu jak i z New Connect. Na stronie WWW nadal nie było. Wylogowałem się i zalogowałem ponownie i na stronie WWW też już są. Dzięki.