Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, gdzie i jak szukać #praca w #krakow ? Studiuje zaocznie, codziennie przeglądam olx i poza sprzątaniem, recepcją i pracą na słuchawce nic konkretnego nie ma, a jeśli już pojawi się oferta w gastronomii (oczywiście umowa zlecenie) to jest to święto. Na praca peel same językowe korpo. Polecacie jeszcze jakieś strony z ofertami? Czy może krakowski rynek jest aż tak mało przebojowy? Jestem zrozpaczona, po przeglądnięciu dziennej porcji ofert mam wrażenie, że nigdy nie znajdę niczego, co mogłabym polubić (na miarę mojego wykształcenia), a przecież o to w prawdziwej pracy chodzi. A może jestem zbyt wymagająca, chcąc mieć pracę w wyższym sensem? Poradzicie coś plis ()

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 10
OP: Studiuje ekonomię (gospodarka i administracja) jestem dopiero na pierwszym roku, stad tez nie sadze by ktokolwiek chciał mnie zatrudnić w tej branży. Szukam pracy, ale albo sprzątanie, albo gastro, albo oferty na stanowiska z bardzo konkretnym i wysokim wykształceniem

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}