Wpis z mikrobloga

#zegarki #zegarkiboners #paypal

Jak chcę kupić bransoletę i zapłacić za nią tradycyjnie to nalicza mi podatek i wysoki koszt wysyłki.
Natomiast jak kliknę bezpośrednią płatność poprzez PayPal to nalicza i przelicza samą wartość przedmiotu.
Czy faktycznie bezpośrednia płatność PayPal zredukuje mi koszty czy w dalszej części procedury naliczy mi podatek i wysyłkę do Polski?

A może wiecie gdzie kupię taniej bransoletę do SKX007 (interesuje mnie Strapcode/MiLTAT 22mm Super 3D Jubilee "Typ II / Item number: SS221803B020 " lub 22mm Super 3D Oyster "Item number: SS221803B019 ")

Screnshot dla zobrazowania:
Pobierz Coba - #zegarki #zegarkiboners #paypal

Jak chcę kupić bransoletę i zapłacić za nią...
źródło: comment_yK5XAUaJrVDfOL0eTSHCzjmhDKYKjKZy.jpg
  • 5
@Coba: ciekawa kwestia, wołaj jak zagadka się rozwiąże (czyt. kupisz przez pp i nie naliczą niczego, albo kupisz z podatkiem i naliczą go jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
@dudi_: @boa_dupczyciel: Znalazłem stronę longislandwatch.com, gdzie wychodzi taniej niż na Strapcode, tylko tam budziła we mnie wątpliwość jedna rzecz. Opis i numer bransolety wskazywał na nowe poprawione wersję (Super 3D Jubilee i Oyster), ale załączone zdjęcia poglądowe przedstawiały starsze wersje (Super Jubilee i Oyster), napisałem maila do firmy jak to z tym jest, no i dostałem informację, że sprzedają poprawione wersje (Super 3D).
Pobierz Coba - @dudi: @boadupczyciel: Znalazłem stronę longislandwatch.com, gdzie wychodzi ta...
źródło: comment_N6177dqoZBOBr7rFl2xspYDAGj5y1zQE.jpg