Wpis z mikrobloga

Ex członek PO morduje z premedytacją aktualnego członka PiS.
Krzyczy przy tym, że nienawidzi PiSu i że żałuje, że nie zabił Jarosława Kaczyńskiego. JE Donald "Krul Europy i Słońce Peru" Tusk nie widział "wyjątkowości" w tej sytuacji, za to teraz, kiedy ginie "Budyń", to owszem - teraz walczmy z nienawiścią xD

#polityka #4konserwy #bekazlewactwa #bekazneuropy #adamowicz #wosp
Dawkins_Wszechwiedzacy - Ex członek PO morduje z premedytacją aktualnego członka PiS....

źródło: comment_lrxnQ6Fq8lOhUReMSsGFMvFaEaLjJPpp.jpg

Pobierz
  • 16
Brakuje jeszcze wywiadu z (p)osłami Pawłowicz, Palikotem i Niesiołowskim, którzy wspólnie walczyliby o wyższy poziom dyskursu publicznego w Polsce xD


@Dawkins_Wszechwiedzacy: ej no, Palikot aż taki zły nie był, jak patrzę na obecną kadencję to był spoko koleś i miły nawet dla Lecha Kaczyńskiego( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ranage: Ojej przeszukałeś wykopalisko, żeby odszukać co zakopałem? Nie poczuj się urażony, nie mam pojęcia kim jesteś i po co mi o tym wszystkim mówisz i mam to gdzieś.
ale kurde nawet sensownie gadał, wspominam go o wiele lepiej niż resztę naszych polityków, do tego miał komisję sejmową chyba "przyjazne państwo", inni tylko pluli jadem i dalej w sumie plują( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kaczypawlak:
To tyle z jego sensownego gadania:

"Zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie"

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)(