Wpis z mikrobloga

@GrubyRozowyKot: Polecam ten model, u mnie działa bezawaryjnie już ponad rok.
Zalety:
- atrakcyjny, nowoczesny, ale i ponadczasowy design
- ekologiczny (92% całości stanowi drewno pokryte ekologicznym lakierem bezbarwnym)
- elementy plastikowe pochodzące z recyklingu
- dioda sygnalizująca ładowanie (czerwona) i naładowanie (niebieska) - od teraz już zawsze będziesz wiedzieć, gdy akumulator jest gotowy do działania!
- bardzo solidna i bezawaryjna
Pobierz
źródło: comment_TiG0b3nWXAXZydCg3rnLK0UVd4gyWADc.jpg
Ja kupiłem SkyRC MC3000 i do samego ładowania zdecydowanie nie warto. Nawet dummy mode jest zbyt wymagający do codziennej obsługi ...
@radekrad: @s3ndr0: @StanislawAniol: Zamówiłem z AliExpress, dobra cena, nie wiem jak to zrobiłem ale w ich sklepie mają dwie oferty, jedna droższa a druga za 68zł. Wziąłem też dwa akumulatory i razem wyszło 84zł.
Tutaj jakby ktoś chciał https://pl.aliexpress.com/item/Liitokala-lii-400-LCD-Charger-18650-26650-18500-14500-16340-3-7V-lithium-battery-NiMH/1000003943287.html
Pobierz
źródło: comment_P1l9x6IydKpkps2400KiCq42p5VpjO0l.jpg
@GrubyRozowyKot: tak na przyszłość to lepiej zamawiać pojedynczo, jeśli na wysyłce nie ma dużej różnicy. Jak celnicy widzą większą, cięższą paczkę to się mogą na nią rzucić jak Bury na owies a wtedy może doliczyć VAT i opłatę za swoją usługę :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@radekrad: pewnie i tak wyślą oddzielnie bo w akumulatorkach i ładowarce były zupełnie inne opcje wysyłki, darmowe ale jedna z czasem 18-30 dni a druga nierejestrowana od 25 dni. Opinie mają dobre, nie wiem czemu są dwa niby oficjalne xd