Wpis z mikrobloga

@pedros92: Najtaniej to jest chyba przez nabobil, ale wydaje mi się, że to dla tych, którzy w Norwegii mieszkają. Lekko odradzam tańsze wypożyczalnie, często (choć oczywiście są też i uczciwe) rżną turystów podobnie jak w Polsce, osobiście polecałbym avis albo hertz.
@Stashqo: @pedros92: jako turysta masz problem bo choc nabobil dziala spoko to jakis norweg musi sie zgodzic wynajac auto komus, kto tylko zwiedza miasto. NSB ostatnio tez uruchomilo wypozyczalnie elektrykow ale nie wiem czy to nie tylko po Oslo.
Poza tym na 3 dni do Bergen potrzebne ci auto?
Poza tym na 3 dni do Bergen potrzebne ci auto?


@jasonfly: No właśnie jak napisałem wyżej 3 dni na samo Bergen to wg mnie dużo, bo mówimy o piątku od rana do poniedziałku 9 rano, czyli 3 dni pełne na miejscu. Więc jeden dzień bym mógł przeznaczyć na jakąś przejażdżkę
@pedros92: A widzę że @Stashqo wspominał o tym.
A gdzie sprawdzałeś dotąd? Ja często wypożyczałem fruwając do UK i się to opłacało znacznie bardziej niż podróż komunikacją a co dopiero przyjazd własnym (choć i to dwa razy uskuteczniłem w ramach ciekawostki :D ).
Jeśli w tradycyjnych wypożyczalniach to koniecznie przez https://www.rentalcars.com/pl/ który jest porównywarką i dla nich Europcar i inni mają wręcz osobne ceny. Korzystałem wiele razy, czasem dobiera naprawde lokalne
@pedros92: Auta w Norwegi sa drogie, uzytkowanie jest drogie, paliwo jest drogie...
W Polsce za male auto na 3 dni zaplacic 80-100zl doba, czyli 180-230NOK... A ty w Norwegi chcesz taniej?
@JayCube: Nie tak dawno czytałem na wykopie, że ktoś w Hiszpanii zapłacił 15 euro za 14 dni, bo akurat była taka promocja. Więc może i w Norwegii jakieś cebuladeals się znajdzie.