Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  To się zdarzyło z 2 miesiące temu. Siedzę se w pokoju oglądam se naruto. Koledzy mojego młodego brata są w domu wiec drzwi zamknięte. Jeden dzieciak wchodzi do pokoju. Co oglądasz ? Chińskie bajki XD odpowiadam. Mogę oglądać z tobą bo "imię mojego brata " ciągle siedzi i gra w nudną subnauticke a reszta w na tabletach w majkrafta ( czy coś takiego ) Zrobiło mi się go szkoda. No pewnie mówię. Przez 2h oglądamy naruto. Po czym pyta czy mam gierki na kompa, odpalam mu most wanteda gram z nim jakieś 2 godziny i gadam o autach, młody siedzi cicho i ze skupieniem słucha nawet nie pyta czy może zagrać wiec mu daje. Po 2 godzinach pytam czy nie chce zobaczyć mojego gruza, temu oczy się zapalają. Spędzam pół godziny opowiadając mu o gruzie daje mu mu go przegazować, młody w opór szczęśliwy. Dziś się dowiedziałem od mamy że ten chce zapuścić długie włosy jak starszy brat " imię mojego brata'', i ciągle chodzi z kapturem na głowie jak ja i opowiada jaki jestem fajny i nie może się doczekać aż przyjedzie do mojego brata żeby się ze mną spotkać. Ten moment kiedy sobie uświadomiłem że ja chudy przegryw jestem wzorem zajebistości dla 11 latka xd #gownowpis #feels pokaż całość

  odpowiedzi (22)

 • avatar

  Mirki, moja mama lvl49 szuka pracy biurowej w okolicach Żor/Jastrzębia-Zdroju. #rozdajo całego pudła Prince Polo (36 sztuk) dla atencji, może nawet dwóch jak będzie dobry rozgłos. Losowanie w środę rano.

  Krótko - moja mama przez problemy z kręgosłupem i dłuższy urlop macierzyński wypadła praktycznie z obiegu. Od jakiegoś czasu szuka aktywnie pracy, ale nie może pójść na tą kasę w Biedronce przez właśnie kręgosłup. Posiada około 7 lat doświadczenia na kasie w banku i chciałaby znaleźć podobną pracę, ale niestety nie może prowadzić auta, przez co praca dalej odpada.

  Mama jest z wykształcenia technikiem ekonomii, posiada kilka bieżących kursów księgowości. Zaakceptuje ochoczo każdą pracę biurową, bądź banku (bez planów sprzedażowych) na pełen lub 3/4 etatu.

  Jeżeli ktoś coś wie to proszę o PW.

  #praca #pomocy #truestory #zory #jastrzebiezdroj
  pokaż całość

  odpowiedzi (7)

 • odpowiedzi (38)