Wpis z mikrobloga

Co ten kraj to ja nawet nie xDDDDD

Mieliśmy zaplanowaną od roku #studniowka na 19 stycznia. W związku z #zamach i żałobą narodową w sobotę została przeniesiona na 15 lutego. Dzisiaj zostało to oficjalnie ogłoszone przez dyrekcję na apelu dla wszystkich III klas. W szkole od samego rana były dymy, nasza wychowawczyni ciągle gdzieś biegała z telefonem, oburzone dziewczyny nawet zadzwoniły do kancelarii prezydenta xD bo przecież były poumawiane na fryzjera, makijaż, niektóre miały zapłacone zaliczki. Stanowisko jest jasne, studniówki w sobotę być nie może i jest to decyzja narzucona odgórnie.
Po oficjalnym komunikacie wszyscy już byliśmy mentalnie nastawieni, że studniówka odbędzie się za miesiąc, toteż dziewczyny odwołały swoje wizyty.
I DOSŁOWNIE 2-3 GODZINY PÓŹNIEJ #prezydent Andrzej Duda wydaje rozporządzenie, że żałoba jednak trwa do 19, więc studniówka jednak odbędzie się w pierwotnym terminie. I nagle wszystkie #rozowepaski dzwonią do swoich kosmetyczek przywrócić wizyty xD Ja się też już nastawiłem, że w spokoju sobie obejrzę #skoki, a tu taki chaos.
Nic mnie już w tym kraju nie zdziwi.
#licbaza #liceum #heheszki #polska #logikarozowychpaskow
  • 14