Wpis z mikrobloga

najwieksze problemy mam z kartami z

-wysokimi statystykami


@Shewie: Mono red zawsze problem z takimi kartami. Możesz pomyśleć o przesiadce na Rakdos, zwłaszcza że ta gildia ma być wspierana w Ravnica Allegiance, które wychodzi jakoś chyba jutro.
@Shewie nie wiem, ja sam jestem jak na warunki magica raczej niezbyt zaawansowany. Poczekaj do jutra, niech się pojawią jakieś materiały z rozgrywek, wtedy będzie można coś powiedzieć.
@Shewie: Nazwa tej talii to chyba Red Goodies ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie dziwię się, że ogrywasz tokeny, skoro jest tyle palenia. Ta talia jest chyba zbyt uniwersalna - wszystkiego po trochu. Zwróć uwagę ile kart jest całkowicie nieprzydatnych w niektórych grach. Taki np. Act of Treason to cholernie warunkowa karta, którą w niektórych meczach trzymasz od pierwszej rundy w ręku. Experimental Frenzy też chyba się gryzie
@whole_train: nie gryzie sie bo jest ich mało. Frenzy jest jedną z wazniejszych kart w moim decku bo palenie wypluwa ci całą dłoń w ciągu 4tur max.
Rozegrałem nią kilkanascie gier i nie wiem czy bym coś zmienił, może zamienił gobliny które mi i tak służą do palenia z umiejetnosci Siege Gang commander który takze jest niezwykle ważny w moim decku.