Wpis z mikrobloga

Czo ten #ebay to ja nawet nie.
- Znalazłem ofertę na interesujący produkt z niską ceną na #olx.
- W trosce o bezpieczeństwo transakcji zapytałem o możliwość kupna przez serwis aukcyjny #allegro.
- Sprzedawca nie może handlować na Allegro xD Proponuje eBay
- Towar wystawiony na eBay.
- Informacja od sprzedawcy o konieczności wpłaty bezpośrednio na konto xD - konto podane w opisie aukcji.
- Chce płacić przez PayPal, nie dy ry dy.
- Sprzedawca z mordą że nie tak się umawialiśmy. Jakie płatności przez portale? Dawaj pan złoto na Konto! Tam nie musisz pan w klikanie i płacenie...
- otrzymuje maila od Olx że osoba z którą się kontaktowałem to krętacz i jeśli coś kupiłem to niech to zglosze od razu na policję.
- zgłaszam aukcje do abuse team na eBay.
- kontakt ze sprzedawcą się urywa.
- support eBaya pomimo przekazania im maila z Olx chce żebym skontaktował się ze sprzedawcą i skończył transakcję xd - wiadomość z translatora.

eBay full profeska. Bleh.
#brakprofitu
  • 4
support eBaya pomimo przekazania im maila z Olx chce żebym skontaktował się ze sprzedawcą i skończył transakcję xd - wiadomość z translatora.


@HT-Ron: eBay to nie swawolne pieski bez kagańca (jak na alledrogo) i zasady są i będą. Zakończysz transakcję faktem i tyle. Naprawdę twierdzisz że portal do lokalnych ogłoszeń OLX ich cokolwiek obchodzi? Co do translatora to nie bardzo rozumiem.
@YellowPinker odpowiedz otrzymałem od customerhelp z informacją że do jej napisania niejaki Pakija z supportu użył translatora xD dopiero po 2 mailu do nich zdjęli aukcje i proszą o wystawienie negatywnego feedbacka gościowi zamiast jebnac mu bana. Świetnie.
Olx zablokował gościa.