•  
    lewaq3000

+144

Niech jakiś koleś spod tagu #4konserwy wytłumaczy mi, dlaczego brak Nobilów z kategorii fizyka i chemia dla murzynów to dowód, że murzyni są głupsi od Polaków, ale już brak Polaków wśród noblistów (z wyżej wymienionych kategorii) to nie jest dowód, że Polki są mądrzejsze od Polaków.
    #neuropa #bekazprawakow

•  

@lewaq3000: EEEEEEEEE BO TO PRZEZ WYBITĄ INTELYGENCJĘ PRZEZ STALINA LEWUSIE

+: lewaq3000, Jakis_ja +29 innych
    •  

@lewaq3000: ale nadal więcej Noblów z kategorii typowo naukowych mają biali co jest niezaprzeczalnym faktem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Jack47: no, biorąc pod uwagę, że jeszcze 60 lat temu czarni nie mogli siedzieć w jednym wagonie z białym, to rzeczywiście świetny, genialny dowód na cokolwiek xD.

+: lewaq3000, przeciwko78 +154 innych
    •  

@Nieprzyjazny_Ziemniak: niech Ci będzie zobacz sobie od lat 70 do dziś i poszukaj mi tu czarnych laureatów w dziedzinie chemii czy fizyki, masz tu swój dowód w statystyce

•  

@Jack47: gdybyś miał chociaż odrobinę rigczu, to mógłbyś się domyślić, że ze statusu niewolnika do wolnego obywatela nie można przeskoczyć w pokolenie, ani dwa. Biali rozwijali swoją cywilizację 2k lat, często po kolorowych trupach, kumulując ogromne bogactwa, które pozwoliły im inwestować w naukę.

Ty teraz wymagasz od czarnych, żeby w 60 lat wyszli ze skrajnego ubóstwa w klasę średnią (bogactwo rodziców to główny czynnik sukcesu dzieci - polecam poszukać w google i się dokształcić) i zaczęli zdobywać noble w tempie równym albo większym niż biali. Już nie wspomnę, że nawet dzisiaj mamy ludzi, którzy uważają czarnych za podludzi, a co dopiero 10, 20, 30... 60 lat temu. Przemiany społeczne po prostu trochę jednak trwają, mój drogi.

+: lewaq3000, Jakis_ja +119 innych
    •  

@Nieprzyjazny_Ziemniak: taa, bo wszyscy biali nobliści byli zamożni, a mniej nobli u czarnych to wina białych standardowo xD

•  

@Jack47: norma, i tak nie spodziewałem się, że cokolwiek wyniesiesz z mojej wypowiedzi ;). Jakbyś jednak miał ochotę spróbować rozszerzyć swój wąski światopogląd, to polecam kanał:

źródło: youtube.com

+: kuklinsky, lewaq3000 +23 innych
    •  

@Nieprzyjazny_Ziemniak wiesz czarni nie istnieją od XX wieku i też mieli czas na rozwój ale co będę dyskutował z kontem które udziela się tylko na tagach politycznych i tym żyje ¯\_(ツ)_/¯

•  

@Nieprzyjazny_Ziemniak: też uważam że ilość Nobli dla czarnych to żaden argument, ale (hehe) kto im zabraniał tworzyć cywilizacje przez te dwa tysiące lat? Mogli się rozwijać w Afryce, gdzie mieli super warunki do życia, tylko że woleli siedzieć w swoich domkach z gówna, a potem przyszedł lepiej bardziej ogarnięty biały człowiek i kupował zdrowych i silnych Bambo od szefa wioski za paczkę fajek.

+: powiedz
    •  

@Nieprzyjazny_Ziemniak w Afryce mogli sobie siedzieć w pociągu gdzie chcą ale do tego trzeba zbudować kolej xd

•  

chemia

@lewaq3000: Maria Skłodowska-Curie? W tym momencie już wiemy, że po prostu piszesz nieprawdę. Może po prostu murzyni mają (średnio) mniejsze zdolności z tych dziedzin? A jeśli tak- to co z tego? Mają większe zdolności np. językowe, zwłaszcza murzyni z Afryki, gdzie są setki języków i dialektów czasem na małym terenie i szybko przyswajają nowe. To, że ktoś jest inny nie znaczy, że gorszy. To jest problem wszelkich socjalistów- unifikacja wszystkiego co tylko wpadnie w łapy.

+: mlodszy_szaman_hordy, Siaa +4 innych
    •  

@Nieprzyjazny_Ziemniak: pomijasz fakt, że to europejczycy pływali do afryki, a nie na odwrót

•  
      lewaq3000

+1

Maria Skłodowska-Curie?

@djtartini1: Dostała z chemii i fizyki. Z tego co wiem to była Polką, a nie Polakiem. Można byłoby się jeszcze o to kłócić, że może miała fujarę w spodniach, a to wszystko to był spisek lewaków, bo Skłodowski był socjalistą. No, ale jednak dwie córki jakoś urodził, więc chyba jednak jej płeć nie podlega dyskusji.

W tym momencie już wiemy, że po prostu piszesz nieprawdę.

@djtartini1: gdzie?

+: mattlag
    •  

@lewaq3000: Nawet nie wpadłbym nigdy na to, że chodzi też o podział kobiety/ mężczyźni. W ogóle o takich rzeczach nie myślę. Chociaż jestem leworęczny, a leworęczni są podobno bardziej inteligentni (pewnie mają też więcej Nobli), ale znam kilku praworęcznych i też są spoko.

•  

@djtartini1: no wiesz, wszystko spoko, tylko że aktualny konsensus naukowy jest taki, że IQ mocniej koreluje z czynnikami środowiskowymi niż genetycznymi.

Tym się zajmują tysiące naukowców, poświęcają na badania swoje życie, a nagle przychodzą wykopki i piszą: łohoho, przecież te ludki chuja wiedzą, ja żem w google przeczytał... I lecimy. No cmon, do lekarza też idziesz i mu mówisz, jaką ma Ci diagnozę postawić?

+: djtartini1, lewaq3000 +8 innych
    •  

no wiesz, wszystko spoko, tylko że aktualny konsensus naukowy jest taki, że IQ mocniej koreluje z czynnikami środowiskowymi niż genetycznymi.

@Nieprzyjazny_Ziemniak: Jasne, że tak. Tego nawet nie próbowałbym negować, nie jestem deterministą.

+: Nieprzyjazny_Ziemniak, mlodszy_szaman_hordy
    •  
      lewaq3000

0

(pewnie mają też więcej Nobli

@djtartini1: mnie się wydaje że geje mają więcej nobli. I póki te twierdzenia są tak samo prawdziwe.

Nawet nie wpadłbym nigdy na to, że chodzi też o podział kobiety/ mężczyźni

@djtartini1: Nie musiałeś na to wpadać, bo napisałem:

le już brak Polaków wśród noblistów (z wyżej wymienionych kategorii) to nie jest dowód, że Polki są mądrzejsze od Polaków.

Wystarczyło przeczytać mój post.

@Nieprzyjazny_Ziemniak: Jak cię przywożą do lekarza (bo przecież z własnej inicjatywy nie pójdziesz do agentów big pharma), mówisz: "wy konowały, zabiliście wujka Staszka, ja was znam, Zięba o was prawdę mówił", lewaki i ich nauka znowu zaorane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@lewaq3000: No rozumiem, natomiast nie rozumiem za bardzo sensu podobnych założeń- różna wielkość i rodzaj grup robi ten post kompletnie nielogicznym, stąd mój mindfuck. Bez urazy.

•  
      lewaq3000

0

kompletnie nielogicznym

@djtartini1: kompletne nielogiczne również jest porównywanie inteligencji białych i czarnych na podstawie Nobli, z powodów o których napisał @Nieprzyjazny_Ziemniak, nie zamierzam tutaj cytować jego słów bo możesz sobie poscrollować.
      Pytanie brzmiało, dlaczego jeden gówniany argument to dowód ostateczny i zaoranie lewactwa, a dlaczego drugi tak samo gówniany i nieprawdziwy argument jest już zły.

•  

@Jack47: no, biorąc pod uwagę, że jeszcze 60 lat temu czarni nie mogli siedzieć w jednym wagonie z białym, to rzeczywiście świetny, genialny dowód na cokolwiek xD.

Mieli tyle samo czasu co biali, żeby wynaleźć pociągi, i nie wpuszczać tam białych. Nie uważam, że to było w porządku ale argument z dupy.

•  
      lewaq3000

+1

@gosvami: zaorane, różnica poziomów gospodarczych, dostępu do edukacji, do żywności, do lekarstw i opieki medycznej całkowicie pominięta xD

pokaż spoiler aha, no i z tego co pamiętam, to w tym temacie chyba nigdzie nie napisałem, że takie różnice nie istnieją, pytałem się tylko o te noble

•  

@lewaq3000: ktoś ten "poziom gospodarczy, edukacje, żywność i lekarstwa" musiał wyprodukować, a co tam dorzucę trochę więcej oliwy do ognia, niech płonie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

•  
      lewaq3000

+1

ktoś ten "poziom gospodarczy, edukacje, żywność i lekarstwa" musiał wyprodukować

@Jack47: czyli sądzisz, że Polacy są biedniejsi od Niemców, bo są głupsi?

+: Jack47
    •  

@lewaq3000: patrząc na szkolnictwo tak, to jest prawda, mentalność polaka urodzonego po ww2 do lat 70-80 pozostaje mentalnością komunistyczną a szkolnictwo nadal leży

•  

Co ma wspólnego rasa z płcią?

•  

@Nieprzyjazny_Ziemniak: Czyli przyznajesz, ze czarni sa mniej iteligentni. Nie przez czynniki genetyczne, ale przez czynnik srodowiskowe, co wciaz oznacza, ze sa mniej iteligentni.

•  

(Nie mogłem edytować kom.) Ps.Nie mam nic wspólnego z tym tagiem, ani z prawicą ani z lewicą ale pytanie jakie postawiłeś jest śmieszne. Pomijając dostęp do edukacji etc. Charakter człowieka odpowiada za to czy będzie chciał sie kształcić i się rozwijać a nie jego pochodzenie, rasa czy płeć.

•  

@Nieprzyjazny_Ziemniak: ta a w krajach afrykanskich jakie wytlumaczenie?

•  
      suwren7

0

Komentarz usunięty przez autora

•  
      suwren7

0

•  
      suwren7

0

•  
      suwren7

0

•  
      suwren7

0

•  
      suwren7

0

•  
      suwren7

0

•  
      suwren7

0

•  
      suwren7

+1

@Nieprzyjazny_Ziemniak: @Nieprzyjazny_Ziemniak: czarni ucywilizowali się tylko przez białych. Gdyby Europejczycy nigdy nie wkroczyli do Afryki, to dalej byłaby tam kultura plemienna, bez architektury i wynalazków.

•  

@lewaq3000: Ktoś mówił o tym, że Polacy > murzyni? Wydawało mi się, że na wykopie przewijało się noble dla białych > noble dla czarnych. Uwzględniając stricte naukowe.

zaorane, różnica poziomów gospodarczych, dostępu do edukacji, do żywności, do lekarstw i opieki medycznej >całkowicie pominięta

Skoro wszyscy pochodzimy z czarnego lądu, to teoretycznie Afrykańczycy powinni być bardziej rozwinięci, bo Europejczycy mieli mniej czasu. Kiedy dotarliśmy do Ameryki, żyło tam jakieś 100mln różnych ludzi, którzy również się zbytnio nie rozwinęli, a dotarli tam ~10k lat temu, kiedy cieśnina Beringa była jeszcze lądem.
      Wnioski nasuwają się same. Jesteśmy lepsi, na równi lub gorsi od Azjatów (wg mnie). Z czego powinniśmy być dumni.

•  

Komentarz usunięty przez autora wpisu

•  

•  

•  

•  

•  

@Nieprzyjazny_Ziemniak: @Nieprzyjazny_Ziemniak: @lewaq3000: Najlepsze, że nawet jeżeli średnia u czarnych jest genetycznie nieco niższa przy tych samych warunkach rozwoju, to dalej nie znaczy, że konkretne jednostki są głupsze. To jest inny rozkład inteligencji. Dalej będzie wielu murzynów mądrzejszych niż przeciętny biały i wielu głupich białych głupszych niż przeciętny czarny. Nieco zmieniony rozkład IQ nie oznacza, że w jakikolwiek sposób można oceniać jednostki.

+: lewaq3000
    •  

@lewaq3000: bo Polacy mieli sławnych naukowców, a nagroda nobla to zamiennik dildosa do dupy?
      Spójrz na Obamę, Bolka, czy inne pasożyty, w środowisku naukowym część dostaje Nobla, a część ma układy.
      W Polsce było wielu bystrych uczonych i są pamiętani, mieli zasługi na całym świecie.
      Może po prostu gówno wiesz? xD

Przeciętny murzyn nie ma historii innej niż pole bawełny, deal with it.

•  

@Nieprzyjazny_Ziemniak: Ojojoj.
      Faktycznie, bo czarne populacje nie żyły samodzielnie na kontynentach poza Europą i nie mogły zbudować cywilizacji:((((

Tak mało surowców naturalnych, brak jedzenia w Ameryce, brak surowców w Afryce północnej, połowa Azji nie ma nawet wody:((
      Biedne dindu noffiny, żyli w spokoju i budowali Wakandę, a tu biały człowiek technologią zapożyczoną od kosmitów ich najechał i zniewolił. Jak to tak??

ROZWINIĘTE CYWILIZACJE PODBIJAJĄ INNE CYWILIZACJE?
      <<szok i niedowierzanie>>

•  

@djtartini1: no wiesz, wszystko spoko, tylko że aktualny konsensus naukowy jest taki, że IQ mocniej koreluje z czynnikami środowiskowymi niż genetycznymi.

To jest bzdura na resorach, proszę nie rozpowszechniać fake newsów.

Bliźnięta zaadoptowane przez rodziny o wysokim statusie społecznym osiągają pułap rozwoju intelektualnego swoich biologicznych rodziców, a nie ich rodziców adopcyjnych. Podobnie jest z innymi cechami.

Jedyne miejsca, gdzie czynniki środowiskowe mają jeszcze cokolwiek do powiedzenia to niektóre rejony Afryki, gdzie panuje chroniczne niedożywienie i można łatwym sposobem nadrobić kilka punktów.

•  

@Jack47: gdybyś miał chociaż odrobinę rigczu, to mógłbyś się domyślić, że ze statusu niewolnika do wolnego obywatela nie można przeskoczyć w pokolenie, ani dwa. Biali rozwijali swoją cywilizację 2k lat, często po kolorowych trupach, kumulując ogromne bogactwa, które pozwoliły im inwestować w naukę.

Jakoś nigdzie w statystykach nie widać tych ogromnych bogactw, jako iż złoto i srebro powodowało jedynie inflację, widać jedynie wzrost poziomu życia w rejonach skolonizowanych przez Zachód. Kraj, który nigdy skolonizowany nie był, Etiopia, jest regularnie odwiedzany przez agencje humanitarne jako jeden z ich najpilniejszych pacjentów.

Polacy przetrwali potop szwedzki, zabory, germanizację, rusyfikację, powstania, cudze wojny, I WŚ, II WŚ, hitleryzm, stalinizm, socjalizm, próbowano wybić całą inteligencję i poskładali się w ciągu dwóch dekad.

Najbardziej prześladowana grupa, czyli Żydzi, którzy zostali wyrzuceni ze stukilkudziesięciu krajów, żyli w gettach i próbowano ich zlikwidować całkowicie kilkadziesiąt lat temu trzęsą całą polityką, biznesem i mediami.

•  

@Jack47: czyli sądzisz, że Polacy są biedniejsi od Niemców, bo są głupsi?

Trochę są.

Poza tym google Hajnal line

+: powiedz
    •  

@Nieprzyjazny_Ziemniak: ale zakładając rozkład tych czynników środowiskowych taki jak w USA czy na całym świecie? Bo na całym świecie to wiadomo - brak składników odżywczych na pewno bardzo obniża inteligencję. Ale w USA już problem głodu i niedożywienia nie jest taki silny. I w obrębie jednego kraju nadal silniejsze są środowiskowe czynniki?

•  
      lewaq3000

0

@suwren7: słyszałeś o np. wielkim mali? Afryka przed białymi miała swoją cywilizację, gdyby biali nie wkroczyli to powoli tworzyliby swoje państwa z normalną strukturą społeczną, dzięki czemu ich państwa nie byłyby tak targane wojnami i były bardziej stabilne niż dzisiaj, więc mogłyby tworzyć podwaliny rozwoju

Może po prostu gówno wiesz?

@Ink_702963: może po prostu wyśmiewam argument o noblach (z których wyłączyłem nagrody pokojowe i z literatury), natomiast wypominanie komuś braku wiedzy przy pisaniu tego to xD

Przeciętny murzyn nie ma historii innej niż pole bawełny, deal with it.

@Ink_702963: bo pierwsze chuja wiesz, bo w Afryce były cywilizacje przed białymi. Poza tym czarni mają dużo większy wpływ na kulturę światową niż Polacy, mają ogromny wpływ na kulturę masową w USA, Polacy to natomiast jakiś kraj drugiego świata.
      Ale co najlepsze, takie Niemcy, kraj dwa razy większy. Natomiast osiągi naukowe są dużo dużo większe. Choćby taki Kopernik, który był Niemcem (hurr durr był Polakiem, jeśli Kopernik był Polakiem, to Skłodowska była Francuzką).

ROZWINIĘTE CYWILIZACJE

@Ink_702963: Ty do nich nie należysz pic rel

który nigdy skolonizowany nie był, Etiopia

@lazzyday: słyszałeś może o takim państwie jak Włochy? Już nie mówiąc, że niepokoje z innych państw wdzierają się także do twojego. Na dodatek ZSRR i USA prowadziły sobie prywatną wojnę rękami Etiopczyków. btw. jak do kogoś piszesz tą zawołaj tą osobę, bo nie wiem do kogo się odnosisz.

•  

@suwren7: słyszałeś o np. wielkim mali? Afryka przed białymi miała swoją cywilizację, gdyby biali nie wkroczyli to powoli tworzyliby swoje państwa z normalną strukturą społeczną, dzięki czemu ich państwa nie byłyby tak targane wojnami i były bardziej stabilne niż dzisiaj, więc mogłyby tworzyć podwaliny rozwoju

Jest określenie na to co teraz robisz, mianowicie myślenie życzeniowe: tworzysz projekcje dla całego kontynentu, poczynając pięć tysięcy założeń, ostatecznie docierając do punktu, który sobie założyłeś od samego początku. Kraje afrykańskie nie są tylko pionkami w grze, są odpowiedzialne za swoje decyzje. I tak się składa, że kiepsko im to wychodzi, podobnie jak życie w cywilizowanych krajach.

@Ink_702963: bo pierwsze chuja wiesz, bo w Afryce były cywilizacje przed białymi. Poza tym czarni mają dużo większy wpływ na kulturę światową niż Polacy, mają ogromny wpływ na kulturę masową w USA, Polacy to natomiast jakiś kraj drugiego świata.

Po raz kolejny robisz kurtyzanę z logiki, porównując całą rasę do 36mln kraju. Realistyczne porównanie to porównanie afrykańskiego odpowiednika Polski do Polski.
      Poza tym wpływ na kulturę nie jest automatycznie pozytywny: brutalizm w architekturze był bardzo wpływowy.

Ale co najlepsze, takie Niemcy, kraj dwa razy większy. Natomiast osiągi naukowe są dużo dużo większe. Choćby taki Kopernik, który był Niemcem (hurr durr był Polakiem, jeśli Kopernik był Polakiem, to Skłodowska była Francuzką).

Tak, Kopernik był Polakiem. Przynajmniej według ówczesnych realiów, gdzie był świadomym, oddanym poddanym króla polskiego.

@lazzyday: słyszałeś może o takim państwie jak Włochy? Już nie mówiąc, że niepokoje z innych państw wdzierają się także do twojego. Na dodatek ZSRR i USA prowadziły sobie prywatną wojnę rękami Etiopczyków. btw. jak do kogoś piszesz tą zawołaj tą osobę, bo nie wiem do kogo się odnosisz.

Trzeba mieć tupet żeby żyć w Polsce, kraju z taką historią, i używać krótkiej okupacji Etiopii przez Włochów i "niepokojach z innych państw" jako argumentu w dyskusji dlaczego Etiopia nadal jest żywiona przez kroplówkę...

•  

@lewaq3000
      Dodam jeszcze, że Niemcy mają dużo więcej osiągnięć niż Polacy, cywilizacja płynęła do nas głównie z Zachodu przez Niemcy.

To nie powinno być kontrowersyjne.

•  
      lewaq3000

0

@lazzyday: To dziwne, bo jak takie coś napiszesz w znalezisku pod tagiem #niemcy to od razu zdobywasz over 9000 minusów.

•  

@lewaq3000
      Jeżeli opisujesz historię w dobrej wierze to nie jest, jeżeli robisz shitposting jak w tym wątku to uruchamiasz u ludzi mechanizmy obronne.

•  

Ty teraz wymagasz od czarnych, żeby w 60 lat wyszli ze skrajnego ubóstwa w klasę średnią (bogactwo rodziców to główny czynnik sukcesu dzieci - polecam poszukać w google i się dokształcić) i zaczęli zdobywać noble w tempie równym albo większym niż biali. Już nie wspomnę, że nawet dzisiaj mamy ludzi, którzy uważają czarnych za podludzi, a co dopiero 10, 20, 30... 60 lat temu. Przemiany społeczne po prostu trochę jednak trwają, mój drogi.

@Nieprzyjazny_Ziemniak: No niby tak ale nie do końca. Bo spójrzmy na Żydów. Przez setki lat to obywatele drugiej kategorii, bez własnego państwa, obłożeni zakazami interakcji ze społeczeństwami, wykonywania mnóstwa zawodów, pełnienia funkcji publicznych, a dodatkowe zakazy jeszcze nakłada na nich ich własna restrykcyjna, wpierdalająca się do każdego aspektu życia i skrajnie patriarchalna religia. Zakazuje im malarstwa i rzeźbiarstwa, życie intelektualne kręci się wokół jałowych rozważań teologicznych nie mających nic wspólnego z filozofią. Każdy który próbuje z tego bagna wypełznąć, jak np. Baruch Spinoza jest przez współziomków zaszczuwany. Świat zewnętrzny zresztą wcale na takich nie czeka, serwując antysemityzm po całości a co jakiś czas robiąc pogrom. Przez stulecia typową rozrywką studentów na nudny dzień jest bicie Żyda tak długo aż zapłaci okup.
      Wszystko to powolutku zaczyna zmieniać się dopiero jakieś 150 lat temu, pojawia się coraz więcej takich co nie mają ochoty robić za teokratyczny skansen. Jak się pojawiają nagrody Nobla na początku XX wieku to okazuje się że Żydzi zgarniają ich najwięcej, oczywiście żeby nie było za łatwo to po drodze mamy apogeum antysemityzmu i wielu potencjalnych noblistów ginie w Holocauście.
      Więc chyba jednak przemiany społeczne nie muszą aż tak długo trwać.

@lewaq3000: nie można uwzględniać dyskryminacji i traumatycznej historii jednej populacji względem uprzywilejowanej reszty a machnąć ręką i robić pośmiechujki z dyskryminacji i traumatycznej historii innej populacji. To szuria jest po prostu.

+: lewaq3000
    •  

@lewaq3000: Jakie cywilizacje?
      Jedno imperium, które się wzięło i osrało?
      Masz na myśli Etiopię? xD

Jeżeli chcesz porównać to pole gówna z europejskim dobytkiem kulturowo-naukowym to lepiej wyemigruj i idź ich wspieraj, podobno zbudowali pierwsze samoloty z tektury, kek.

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

Gorące dyskusje ostatnie 12h

No będzie imba.
    Mam wykupiony netflix na dwa ekrany i korzysta też z niego moja siostra, która i tak się nie dokłada do abonementu. Wczoraj napisała do mnie czy jej koleżanka też mogłaby się dołączyć. To odpisałam, że tak średnio mi to pasuje, bo trzeba by było zmienić abonament, poza tym konto jest na mnie więc są tam wszystkie moje dane i ogólnie nie ma pewności, że będzie korzystać z jednego urządzenia i nie rozda tego dalej, zapytałam się też ile jej koleżanka mogłaby się dołożyć?
    Nie odpisała mi na żadne pytanie, a dziś widzę nową aktywnośc na koncie.
    Wkurzyłam się, że mnie olała. Szczególnie że nie jestem jakąś trudną osobą, wystarczyło ze mną pogadać i coś ustalić, że będzie tyle płacić, albo nwm nie martw się siostro bo to wporzo morda i tyle.
    Ale nie ma to jak rozdawać coś za friko, żeby być bardziej cool w towarzystwie.
    Zmieniłam hasło, wylogowałam się i czekam na reakcje, dobrze robie czy przesadzam?

#netflix #rozowepaski #zalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (82)

Mirki, w weekend jadę żebrać. Jadę specjalnie do innego miasta, bo nie chcę najeść się wstydu. Będę, żebrał na kubek przez cały dzień. Planuję tak 8 godzin na jakimś dworcu. Chcę zobaczyć ile dostanę pieniędzy. Mam pracę, nie narzekam. Będę robił to w ramach eksperymentu.

#ciekawostki #niewiemjaktotagowac #pieniadze #praca #chwalesie pokaż całość

odpowiedzi (66)

to do zobaczenia za 20000 lat

odpowiedzi (8)