Wpis z mikrobloga

@fimino: Aktualnie Mavic 2 Pro, no jest uciążliwe to latanie koło lotniska, dronem do 600g można latać do wysokości najwyższej przeszkody, wszytko ponad 600g to pismo o zgodę 3 dni robocze wcześniej + telefon do wieży przed lotem, a jak Cię już znają w Wawie gdzie wysyłasz pisma (dużo zgłaszasz i nic nie odwalasz :D) to dostajesz uproszczoną metodę i wystarczy telefon.
PS. Mam też licencję, ale ona jest potrzebna do
można latać do wysokości najwyższej przeszkody to znaczy do jakiej? Do wysokości najwyższego drzewa w okolicy, czy jak? ( ͡º ͜ʖ͡º) masz może jakąś fotkę z okolic Stawowej? (chociaż nie za bardzo jest tam coś do podziwiania)

Widać, że sprzęt warty swojej ceny bo można nim zrobić naprawdę piękne ujęcia
@fimino: W opisie jest do 30m lub do najwyższej przeszkody w okolicy 100m od operatora :D zazwyczaj to jakaś wieża kościoła czy coś takiego. W okolicy stawowej nie latałem, staram się latać tam gdzie wiem, że fota zrobi jakiś zasięg :D tj. stare miasto itp.
@Prokurator1990: Wnoszę po swojej codziennej drodze do domu od dworca PKP. Opisywane przez Ciebie zmiany nie rozładują kierunku most-garbary. Dojdzie jakieś 2000 mieszkań... Po prostu nie widzę tego komunikacyjnie. Przejazd w szczycie od dworca na Garbary to smutny żart.