Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Cześć mirki/mirkokoksy. Mam pytanie. Otóż ostatnio zacząłem ćwiczyć. Zaczęło się od drążka (nadal mam problemy, ale zauważam widoczne zmiany), potem pompki, jakieś poręcze i tak leciał czas. Ostatnio zakupiłem sztangi. I tutaj pojawia się dylemat. Wcześniej, jak mogliście zauważyć, ćwiczyłem tylko kalistenike (w przyszłości chcę wyrobić sobie siłę na elementy i tym podobne) ale teraz chciałbym łączyć ją z ćwiczeniami z obciążeniem. I od paru dni ćwiczę w taki sposób że: ćwiczenie kalisteniczne (pompki kryształowe) --> ćwiczenie z obciążeniem (unoszenie sztangi 2
12 kg) --> ck (pompki zwykłe) --> czo (hantelki 7 kg na rękę) --> ck (pompki szerokie) --> koniec serii (wszytskie te pięć ćwiczeń traktuje jako jedną serie. Robie trzy serie w jednym treningu. Każde jedno ćwiczenie to dziesięć powtórzeń, staram się ćwiczyć codziennie). Póki co drążek i poręcze sobie daruję. Naprawdę jestem wykończony po takim wycisku (mimo wszystko mierze siły na zamiary, nie chcę zdechnąć z przemęczenia). Tutaj rodzi się dylemat. Czy jest sens tak ćwiczyć? Czy będą mi sie rozwijać mięśnie? Czy może jedna, pójdzie to w przeciwną stronę. Odrazu powiem: mam 17 lat, niecałe 175 cm wzrostu przy wadze około 75 kg. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź, miłego wieczoru.

#silownia #mirkokoksy #kalistenika #wyciskanie
  • 14
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powaznypysk Pomijając dietę - możesz to czytelniej rozpisać? Serie x powtórzenia, czas odpoczynku pomiędzy, jakie ciężary masz do dyspozycji
@SmutneKakao: Wybacz, źle to przekazałem. Wykonuje 3 serię po 10 powtórzeń. Jak wcześniej napisałem, ćwiczę tak jakby na przemiał. Podnoszenie ciężarów, pompki, podnoszenie ciężarów, pompki. To wszystko zamyka się w jednej serii. Pomiędzy cwiczeniami odpoczywam jakieś 30-40 sekund, czasem dojdzie do minuty. Serie natomiast, jest to czas od 1.5 minuty do 3
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@powaznypysk https://www.reddit.com/r/bodyweightfitness/wiki/kb/recommended_routine - może coś takiego? Napisałeś, że chcesz skupić się na kali, w tym programie robisz górę właśnie z masą własnego ciała, a nogi z ciężarami, w dni które odpoczywasz możesz ćwiczyć skille takie jakie będziesz chcieć
@SmutneKakao: ddzięki, obczaiłem plan i poza niektórymi ćwiczeniami, wygląda naprawdę wporządku. Chciałbym jeszcze poćwiczyć swoim planem żeby nabrać trochę siły. Potem zacznę trenować z tamtym. Dziękuję jeszcze @SmutneKakao