Wpis z mikrobloga

Obejrzałem część wywiadu Kostyry z Borkiem I #!$%@? xDDDDDD oni z Wasilewskim obaj są siebie warci. Jeden I drugi twierdzi, że nie zarabia, same straty, jestem taki biedny, dopłacam do tego :(((( ja #!$%@? kto normalny prowadziłby taki interes nie wyciągając z niego $$$
#boks
  • 12
  • Odpowiedz
@adasteBatory: dzięki za osobistą wycieczkę, ładne mi spełnienie, które polega na użalaniu się w mediach jak to mam ciężko i ile mnie to kosztuje żeby to ciągnąć i pluciu przy każdej sposobności na konkurencję, słabe w #!$%@? i tyle, jakby byli takimi pasjonatami to by szukali młodych prospektów, a nie odgrzewali kotlety typu Adamek, tylko mi tu z Balskim zaraz nie wyskocz w temat młodych bo go ostatnio półamator prawie zabił
  • Odpowiedz
@iAmTS: jest typem słabego dziennikarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PanPietruszka:

Borek to dobry cwaniak, ale Wasyl wg mnie dużo większy, Wasyl mógłby być politykiem, jakie on akcje potrafi robić.

A to plotka że zimnnoch nie chciał walczyć ze szpilka za 1mln bo buduje dom

Na wizji żalił się że Kołodziej chce trudnych walk a jak mu załatwili to nie podjął rękawicy - Kołodziej tłumaczył że kontrakt
  • Odpowiedz
@azurri: ciężko mi ocenić, który gorszy, bo aż tak w tym nie siedzę. zgadzam się z Borkiem, że Wasyl ma strategie nabijania rekordu na kelnerach, żeby potem sprzedać zawodnika z dobrym rekordem na jakiegoś title shota. Natomiast jakby nie spojrzeć, to Wasyl takiego Diablo I Głowackiego doprowadził do zdobycia pasów. Natomiast Borkiem już rzygam, bo jest go wszędzie tyle, że mi zaraz z lodówki wyskoczy ja #!$%@?, jak się człowiek interesuje
  • Odpowiedz
@PanPietruszka: tak, galę Borka to średniaki na podobnym poziomie które dają wyrównane walki

Gale Wasyla to Polacy vs kelnerzy, nabijanie rekordów

Tylko Wasyl ma największe prospekty typu sulecki, szeremeta, glowka,
Runowski nie wiem czy dalej związany, Stępień może coś pokaże ale z tego co widziałem to mistrz sparingow, w walkach słabiej.

Ogólnie polski boks słabo wygląda obecnie, zawodników którzy mają szansę na walkę o pas można policzyć na palcach jednej ręki.
  • Odpowiedz
@azurri: Polski boks obecnie wygląda bardzo przyzwoicie. Czerkaszyn, Szeremeta, Stepień, Cieślak to są świetni prospekci, do tego Głowacki, Masternak obaj na pewno top 10 na świecie w wreszcie mocno obsadzonej cruiser i Sulęcki w top 10 genialnie obsadzonej średniej. Kiedy było lepiej? Wasyl też potrafi zrobić dobrą walkę po prostu nie zawsze się da. Promotorem na pewno jest zdecydowanie lepszym, a to, że często kręci to oczywiście prawda i hipokrytą jest
  • Odpowiedz