•  

  Maltańczyki do adopcji

  Sąd Rejonowy w Kaliszu opublikował na stronie internetowej ogłoszenie w sprawie nieodpłatnego przekazania do darmowej adopcji łącznie 65 maltańczyków/hawańczyków. Zwierzęta odebrano właścicielce hodowli psów rasowych, skazanej za znęcanie się nad nimi.
  42-letnią kobietę skazano na 7 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 2 lata, przepadek na rzecz Skarbu Państwa 105 psów, zakaz posiadania zwierząt i prowadzenia hodowli zwierząt na 10 lat.

  Zwierzęta były przetrzymywane w ciasnych, brudnych klatkach, bez dostępu do wody i jedzenia.

  Sprawa wyszła na jaw w marcu 2017 r. po interwencji kaliskiego stowarzyszenia "Help Animals". W wyniku kontroli na miejscu znaleziono 105 psów, głównie maltańczyków i hawańczyków.

  Osoby chętne do adopcji psów mogą zgłaszać się bezpośrednio w kaliskim sądzie w pokoju nr 130 lub telefonicznie pod numerem 62-76-57-888.

  Obecnie zwierzęta przebywają w schronisku w Wojtyszkach w gminie Brąszewice w woj. łódzkim.

  #adopcja #zwierzaczki #smiesznypiesek #lodz #kalisz #maltanczyk

  źródło: 12037509-maltanczyk-900-548.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Najnowszy zakup

  Gucci rhyton

  Jedyne 3500 a warte każdej złotówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #gucci #buty #streetwear #modameska #chwalesie

  odpowiedzi (103)

 • avatar

  Podziwiam parę niewidomych, którzy przychodzą do jednej krakowskiej siłowni z psem przewodnikiem i ćwiczą z asystą trenera personalnego.
  #krakow #silownia

  odpowiedzi (21)

 • avatar

  Czasami mamy wrażenie (nie tylko z Wykopu), że jest dość niska świadomość wielu pojęć jeżeli chodzi o ogólnie pojęty handel.

  Uwaga, przeczytaj do końca, jest też #rozdajo ! Dej plusa (づ•﹏•)づ

  Bardzo często, obserwując nawet tagi #komputery #komputer #pcmasterrace #pc można się spotkać ze stwierdzeniami typu "podatek od nowości", "pewnie wyprodukowanie tego procesora kosztuje 30zł a reszta to marża", "no tak, +300zł za złożenie komputera, ja to składam za Harnasia" no i inne przeróżności i zagadnienia.

  Jesteśmy chętni odpowiedzieć Wam na pytania które może wg. Was zakrawają o teorie spiskowo-handlowe a wcale nimi nie są, lub po prostu jesteście ciekawi jak to działa. Co prawda zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją (kolejne źle rozumiane słowo) na rynku IT, ale zasady są podobne wszędzie. 30 lat na rynku zobowiązuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście będzie tak, że wiele z nich okaże się prawdą, wiele wręcz przeciwnie.

  Zadawajcie pytania! Może dla zachęcenia, małe #rozdajo - autor najciekawszego pytania które pojawi się w komentarzu do jutra (23.05), do 14:00, wygra mysz (gejmingową!) MSI M92

  Jeżeli pojawi się dużo pytań, może uda się stworzyć fajny cykl do obserwowania np. na #teoriespiskowohandlowe (chyba że macie lepszy pomysł, też dajcie w komentarzu)

  #nttsystem
  pokaż całość

  odpowiedzi (268)