Wpis z mikrobloga

@Khaine: Przerabiałem to chwilę temu na mirko, pod kątem drugiego konta osobistego.
Finalnie założę drugie w Millenium podpięte pod główne.
@hanksters: W PKO mam już konto i zastanawiam się właśnie czy założyć tam drugie, czy zdecydować się inny bank. To drugie konto ma być pod DG - nie firmowe, ale takie gdzie będzie minimalizowana ilość operacji ze światem zewnętrznym aby transakcje były przejrzyste i łatwiej było nad tym panować. Z tego drugiego bym sobie przelewał na to obecne konto PKO i tak, ale w historii transakcji nie byłoby burdelu.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Khaine: ja mam santander dawniej zachodni. zero większych awari. Apka jest zajebista. Strona internetowa jest tez zajebiscie prosta. O kazdej awari albo pracach informują cie wczesniej.
@Khaine: ja mam w pekao sa od dawna ale ani nie jest dobre, ani złe. Chociaż ta ich nowa apka to #!$%@? dramat.

Ostatnio założyłem w mbanku, żeby mieć visę jeszcze i już widzę, że #!$%@?ą jakimiś ankietami i powiadomieniami. Ale póki co obserwuję i nie wyłączam.
@mamajasia12: Ja mam PKO od x lat i nie było problemu nigdy z niczym. Apka też mi dosyć odpowiada. Ale zastanawiam się nad alternatywami jeszcze. Nie ma chyba znaczenia w ilu bankach mam konta, bo jakby skarbówa chciała dojechać za 0,01 zł pomyłki w PIT to pewnie i tak znajdą wszystkie żeby zablokować xD