Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (6)

Moja współlokatorka opowiedziała mi jak wygląda jej związek...
    Jej facet sporo zarabia a ona jest studentką (więc ma mało kasy). On strasznie się o nią troszczy, potrafi przesłać jej kasę w miesiącu, zrobić prezent-niespodziankę w postaci jakichś ciuchów czy czekoladek i sam jej mówi, żeby nie wydawała tyle kasy - on kupi. Mimo to, nie jest tak jak pewnie podejrzewacie - że ona nim gardzi i ma "bolca na boku" a on jest betaorbiterem. Mówi o nim jaki jest cudowny, wspaniały i martwi się tym, że nie za bardzo ma jak jemu się odwdzięczyć za to wszystko i jest jej głupio...
    A u mnie nawet wyjście do restauracji jest obliczone po pół (nie dokładnie, ale mniej więcej), wspólne wakacje to samo, wyjście do kina... Nie wspominając, że prezentów od niego nie dostaję... Nawet głupich czekoladek :> A to dlatego, że na początku JA SAMA chciałam za siebie płacić (i nie jestem biedną studentką, więc dla mnie to nie jakiś duży wydatek, ale jednak...)

Ona jest #wygryw a ja #przegryw ....
    #problemyrozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (320)

#zielonagora #dziki #zwierzaczki #heheszki
    Tymczasem mieszkańcy Zielonej Góry wzięli sprawy we własne ręce i od rana wynoszą dziki z miejskich parków.

odpowiedzi (28)