Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś już czasu jeżdżę z rejestratorem jazdy Xiaomi 70Mai
Nagrałem i wrzuciłem kompilacje nagrań w dzień i w nocy link do youtube
Warto wziąć pod uwagę, że obraz jest skompresowany na youtube, więc w rzeczywistości jakość jest trochę lepsza. Ogólnie nie ma problemu z odczytywaniem tablic rejestracyjnych, po to głównie jest to urządzenie. Łączność z telefonem po WiFi, w aplikacji mamy możliwość ustawień kamerki, podglądu obrazu, zapisywanie nagrań, kasowanie. Matryca od Sony, nagrywanie w FullHD. Szeroki kąt nagrywania- 130°. W czasie jazdy działają komendy głosowe typu zachowaj nagranie, zrób zdjęcie.
Obecnie w sklepie BangGood dostępna jest w dobrej cenie 31.99$+ 1.7$ rejestrowana wysyłka. Link znajdziecie w opisie filmu.
W tej cenie myślę, że ciężko znaleźć coś lepszego.

#xiaomi #kamerasamochodowa #zakupyzchin #70mai #banggood #gearbest #aliexpress #chinskiecuda #pokazzakupy
oazaSpokoju - Od jakiegoś już czasu jeżdżę z rejestratorem jazdy Xiaomi 70Mai
Nagrał...

źródło: comment_fAhmzlVuOt5xa53LC2Q7FVAYkWXh5Dtq.jpg

Pobierz
  • 31
Dla mnie, w tej kamerce jedyne co jest godne uwagi to kąt 130stopni,
https://dashcamtalk.com/forum/threads/review-xiaomi-70mai-dashcam.32520/
bo oczywiście sprzętowo spoko, ale Xiaomi i tak tego hardware nie wykorzysta swoim gównianym software i brakiem supportu.(zapewne nad HDR będą pracować następne 10lat jak to robią przy pozostałych kamerach)
a do kamerki za 20-30$ nikt nie będzie pisał alternatywnego oprogramowania.

więcj jest to badziewie od Xiaomi która ewidentnie na rynku wideorejestratorów się nie potrafi odnaleźć.
do marki