Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mój wczorajszy wpis dotyczący wyższości dziewczyn ze Skandynawii nad p0lkami mocno zabolał wykopowe witaminki, więc postanowiłem pociągnąć ten temat. Dziewczyny ze Skandynawii cechują się o wiele lepszą grupą genów od polek, są silniejsze,płodniejsze, i dłużej żyją (nie wspominając już o tym, ze prowadzą zdrowy tryb życia, lepiej sie odżywiają i dużo ćwiczą). Na plus dla Skandynawek działa również ich mentalność, typowa p0lka tylko patrzy jak naciągnąć jakiegoś beciaka na kasę/dziecko i się ustawić, podczas gdy skandynawki traktują swoich mężczyzn jak rownoprawnych partnerów, nie muszą ich naciągac na hajs bo zarabiają wystarczająco dużo. Wiem że to dla was szok, bo od małego macie wmawiane przes swoich ojców cuckow ze jesteście najpiekniejsze itd. no ale rzeczywistość jest inna, im prędzej przejrzycie na oczy, tym lepiej dla was.
  #p0lka #takaprawda #stulejacontent #przegryw
  pokaż całość

  odpowiedzi (145)

 • avatar

  Mirki bo kłóce się z niebieskim, jak jecie nalesniki?

  odpowiedzi (186)

 • avatar

  Brzydki facet wrzuca #pokazmorde:

  Wszyscy się śmieją, sarkastycznie wyzywają, a op nie ma z tym żadnego problemu. Ogólnie miła, śmieszkowa atmosfera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Brzydka #p0lka wrzuca #pokazmorde:

  Gdy tylko ktoś odważy się coś z krytykować, nie powiedzieć jaka to ona nie jest piękna i cudowna, to płacz i lament.
  Innym różowym odpala się solidarność jajników, milion wpisów i komentarzy,
  broniących biedną, uciśnioną p0lke " HurRR durr jak śmiesz, NIGDY chyba nie widzieliście PRAwDZIwEJ k0BieTY!!!" wieloryba chyba ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Kolejne wyzywają na lewa i prawo od mizoginistów i przegrywów, o tym jak muszą dorosnąć, a ona jest piękna, taka jak jest!!! (-‸ლ)

  #przegryw #logikarozowychpaskow #heheszki #gownowpis
  pokaż całość

  odpowiedzi (136)