Wpis z mikrobloga

@avesomek98: smiechłem. :-) ale to fajnie ze są tez i tacy. Mandaty nie maja nic a nic do kredytów. Jedyne co, to możesz mieć problem z kredytem, bo pewnie żadnej historii kredytowej nie masz (zakładam to po tym pytaniu). :-)
@motaboy: @avesomek98: owszem możesz mieć problem, gdyż mandat może znaleźć się w KRD, co uniemożliwi Ci wzięcie czegoś na raty. Kwestia tego kiedy miałeś ten mandat. KRD mogę Ci sprawdzić jak na maila mi podeślesz pare informacji do weryfikacji w bazie, lub samemu na stronie krd.pl
@motaboy: zapytaj około 20-30 osób na mirko którym pomogłem, a które podały mi swój pesel i inne dane i na tym nie ucierpiały :) ale to jedna z propozycji, dlatego mówię ze można sprawdzić to samemu na krd.pl
@KromkaMistrz: nawet jeśli jest tak, jak piszesz, to uczysz gościa który nie ma zielonego pojęcia o świecie (znów, wnoszę po pytaniu) niebezpiecznych zachowań. Podać jakiemuś anonowi przez internet wrażliwe dane - bomba. Daj mi nicki tych, którzy się na to zdecydowali. Dla mnie to kandydaci do nagrody Darwina i medalu z kartofla.
@motaboy: anonim jak anonim - od początku bycia na wykopie udzielam się pod tagiem z kredytami, czystko merytoryczna wiedza, wiele osób dzięki mojej pomocy otrzymało kredyt. Ale masz racje. Może zacznę następnym razem od rozmowy telefonicznej żeby nie było niedomówień. Dzięki za uwagi