Wpis z mikrobloga

@galaxybear mam 23 lata i zmieniam całkowicie koncepcję na życie. A miałem już niezłą pracę za rozsądne pieniądze (ale nie #programista15k). Ale dobrze, że o tym myślisz i najważniejsze - zacznij coś robić. Niezależnie od branży w której chcesz pracować, zdobądź namacalne doświadczenie. Chcesz robić grafikę - zacznij dzisiaj, chcesz programować - zacznij od razu. Jeśli nie masz pomysłu, to znajdziesz go w necie.
@galaxybear nie możesz zrobić jakoś zaocznie/weekendowo? Albo najlepiej podejść do jakiś testów i mieć zaliczone. Zapytaj w kuratorium. A kwestia doświadczenia to inna sprawa. Fajnie jest zacząć robić teraz kilka rzeczy. Za parę lat któraś odpali i będziesz już wiedział, co chcesz robić na stałe.
@galaxybear proponuję poguglować jakie są możliwości. Może naucz się jakiejś nowej technologii. Spróbuj grafiki 3D (Blender jest darmowy), poczytaj o biznesie. O wielu możliwościach nawet nie śmiesz śmieć myśleć, że istnieją XD
@szukam_pracy_: kurde, jak tak mysle to wybralem kurs taki ze pierwszy rok robilem mieszany biznes z informatyka i z travel & tourism czyli to tam chyba stewardess czy to chyba logistyka jest nie wiem nie znam sie, a drugi rok mam inforrmatyke wiec tak naprawde takich malych mozliwosci to ja az nie mam P: