Wpis z mikrobloga

Dzisiejsza rozmowa z koleżanką mojej matki dość solidnie podniosła mi gula (teraz to nie jest żaden troll). Było jakieś #!$%@?, że jak zacznę brać w przyszłości doping, to mi pała nie będzie stawać (oczywiście mówiłem, że na cyklu pała staje częściej, a problemy z erekcją to wina braku lub #!$%@? odbloku, ale ona wie lepiej, że ludziom po soku pała nie stoi i oni się nie przyznają, a jak mają dzieci to jakieś in vitro), że jak teraz mam chude nogi, to w przyszłości ich nigdy nie rozbuduję tak, żeby były duże (nie ogromne, tylko po prostu duże), albo że jak może mi się podobać bycie ulanym dzikiem 120kg+ zamiast wagi 90kg z kratą na brzuchu.
#silownia #przegryw
b.....n - Dzisiejsza rozmowa z koleżanką mojej matki dość solidnie podniosła mi gula ...

źródło: comment_Cy5SSC9yDtXD3rrqiZsRcqSIgEvPreqA.jpg

Pobierz
  • 13
@becauseimbatman: sterydziarz here i konar płonie jak #!$%@? odkąd wbijam sok, wcześniej też plonął bez zarzutu ale sok powoduje jeszcze bardziej. Oprócz samego testa leciały nandrolony, pochodne dht a libido i tak #!$%@? wysoko, później już się idzie przyzwyczaić to nie ma aż takiego ciśnienia, ale pierwsze miesiące kłucia były #!$%@? XD.
W sumie tak samo uważam, że 120kg lepsze niż 90, może nie takie mega ulane od razu, ale pocięty
@becauseimbatman: no ale jak sam zauważyłeś, problemy z erekcją występują przy nieodpowiednim doborze środków i dawkowania, a śmiem twierdzić, że przeciętny osiedlowy koks właśnie nieodpowiednio je stosuje, więc stereotyp nie wziął się z dupy. Na forach są wielostronicowe tematy o tym, jak po cyklu goście dostawali autentycznych stanów depresyjnych, a bo nie stawał tydzień, dwa, a bo #!$%@?ło androgeny i w rezultacie typ ma więcej spadków, niż gainów, itd.