Wpis z mikrobloga

@PlazowyChlopak: Nie uraziłeś, ale szczerze mówiąc nie wiem jak odpowiedzieć :D

Nie mam takiego budżetu, żeby sobie kupować kilka drogich zegarków, powiedzmy Omeg, Rolexów, Tag Hauer, i droższych, ale podoba mi się zbyt wiele różnych styli, żeby mieć tylko jeden zegarek.

Dwa, nie zgodzę się, że nie są to dobre zegarki. Każda z tych firm ma długą tradycję robienia zegarków, są dobrze wykonane i mi się bardzo podobają (no może w
@PlazowyChlopak: Uwierz mi, że wyższa półka cenowa nie oznacza, że zegarek będzie lepszy. Są ludzie i znam takich osobiście, którzy narzekają na Rolexa. Tak, to jest możliwe.
Żeby być entuzjastą zegarków i zegarmistrzostwa nie trzeba mieć tylko JLC i AP w pudełku. Można lubić historię związaną z zegarkami, można podziwiać zegarki od strony technicznej. Naprawdę każdy ma inną perspektywę, z której patrzy. Tutaj kolega @jmmzon chciał zademonstrować osobom sledzącym tag, swoją
@PlazowyChlopak nie wiem jak przy 30 ale sam mam kilka. Poza tym że lubię zegarki staram się je dobierać do ubioru. Dlatego potrzebuję więcej niż jeden. Co innego włożę do garnituru a co innego na wypad nad jezioro, urlop czy do klubu. Zegarek musi pasować do tego jak wyglądamy, jest przecież dodatkiem.
Jeśli chodzi o kwestie finansowe-gdy zaczynałem miałem właśnie kilka tanich zegarków, mógłbym kupić jeden lepszy ale nie założył bym go