Wpis z mikrobloga

@Achaa: mam to samo. Mam tak dużo rzeczy na głowie, fuzja w międzyczasie banków :D. Ja mam całe knowhow, a przecież nie dostanę tu podwyżki 200%, by mnie zatrzymali. Pozostaje wypowiedzenie, ale personalnie czuje duża lojalność.
@Achaa: > w pracy nie ma przyjaciół. Poznasz nowych ludzi w nowej pracy, a o starych zapomnisz po 3 miesiącach
Przyjaciół nie ma, ale jak pracujesz wiele lat z fajną ekipą w małej firmie, to można mieć wyrzuty sumienia wręcz, że się ich opuszcza i zostawia z twoją robotą. W korporacji to możesz 10 lat pracować, naglę odłączają ci maila kompa, wyrzucają i nikt o tobie nie pamięta, ale są firmy
zawsze warto złożyć wypowiedzenia jeśli się o tym chociaż raz pomyśli


@ElCidX: stopro zgoda. Jak o tym raz pomyslisz, to to juz sie dzieje w Twojej glowie.
w pracy nie ma przyjaciół. Poznasz nowych ludzi w nowej pracy, a o starych zapomnisz po 3 miesiącach


@wolny_narood: To nieprawda. W mojej obecnej pracy poznałem przyjaciół, którzy bardzo mi pomogli i blisko się trzymamy.
@Achaa: kurde, miałam to samo, prawie z płaczem dawałam szefowi wypowiedzenie. Niby teraz lepiej zarabiam, robota ciekawsza, ale nie ma już tego klimatu co tam. Trzymaj się :)