Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jaki adapter bluetooth audio do 100zł do samochodu do radia (AUX)?
- bluetooth stereo
- wyjście mini jack
- mikrofon, możliwość działania jako zestaw głośnomówiący
- jakieś klawisze play stop poprzedni następny

Czy może jakieś bieda radio z bluetooth kupić?
Mam radio forda 6000cd
#audio #caraudio #komputery #motoryzacja
  • 4
@LM317K: elo, ja brałem takie coś:
www.aliexpress.com/item/Bluetooth-4-0-Hands-Free-Car-kit-with-NFC-Function-3-5mm-AUX-Receiver-Music-Aux/32609629370.html
Tylko bez ładowarki - wpiąłem w USB radia jako zasilanie
Mam w samochodzie dosyć lepsze granko (głuszone drzwi, spoko głośniki dwudrożne, wzmacniacz, sub, radio z ustawieniami czasowymi itp) i stwierdzam, że gra to mega zajebiście i czysto, do spotify w jakości premium nic lepszego nie potrzeba

Próbowałem z tego rozmawiać i niestety jest słabo, musiałem całość przytykać sobie do mordy xD. Ogólnie wrzuciłem to
@LM317K: wiem, że cena prawie dwukrotnie wyższa w tej chwili (189pln) ale ja korzystam z sony RM-X7BT, kupiłem za ok 150 (nowy) ok 2 lata temu i jak do tej pory działa świetnie. To co najważniejsze w tym zestawie to bardzo dobry mikrofon, rozmówca lepiej mnie słyszy niż przez mikrofon wbudowany w auto.
@damian_co_dalej: Kurcze ja się jeszcze waham czy brać ten co ty za 50zł czy z allegro jakiś za 20zł (z przesyłką). Ile ci szło z ali? Nie masz żadnych problemów? Duża różnica jest między podłączeniem bt a po kablu? rozmawiać i tak nie będę przez niego bo od tego mam dobry głośnomówiący. Fajny bajer z tymi przyciskami można fajnie zmieniać utwory.